همشهری آنلاین: دیدار دوستانه ایران و قطر که قرار بود روز چهارشنبه 19 دی در ورزشگاه آزادی برگزاری شود به دلیل برف و یخبندان در دوحه قطر برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر بارش برف سنگین و شرایط نا مساعد جوی تهران همچنین باعث ایجاد اختلال در روند آماده سازی تیم ملی فوتبال کشورمان شده است، تا جایی که امکان برگزاری تمرین در زمین چمن نیست و ملی پوشان کار آماده سازی را زیر نظر مربیان در سالن پیگیری می کنند.

در پی بروز این مشکلات، برگزاری بازی دوستانه با تیم ملی قطر در ورزشگاه آزادی تهران نیز لغو شد تا مسئولان فدراسیون فوتبال در مذاکره با فدراسیون فوتبال قطر خواهان برگزاری این بازی در دوحه شوند.

در نهایت فدراسیون فوتبال قطر موافقت خود را برای میزبانی این بازی دوستانه اعلام کرد و مقرر شد تیم ملی فوتبال کشورمان روز چهارشنبه در ورزشگاه السد دوحه برابر تیم ملی این کشور صف آرایی کند.

تیم ملی فوتبال کشورمان با 37 بازیکن راهی دوحه می شود. تیم ملی فوتبال ایران پس از برگزاری بازی دوستانه مقابل تیم ملی فوتبال قطر عازم کیش می شود تا ضمن برپایی اردوی آماده سازی در این جزیره، خود را مهیای رویارویی با تیم ملی فوتبال مالی کند.

کد خبر 41146

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز