مجموع نظرات: ۰
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۴
۰ نفر

همشهری آنلاین: خواباندن بچه‌های کوچک یکی از چالش‌های اساسی برای والدین است، به خصوص که برخی بچه‌ها در طول شب هم خواب آرامی ندارند و هر بار به دلایلی از خواب بیدار می‌شوند.

با این دستگاه مشکل خواب بچه‌ها را برطرف کنید

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مشبل، «سوزی اسنوز» نام دستگاه جدیدی است که می‌تواند خواب بچه‌ها را به تجربه‌ای دلپذیر مبدل کند و والدین را هم از دردسرهای خواباندن بچه‌ها نجات دهد.

این دستگاه ترکیبی از چراغ خواب، سیستم کنترل کننده شرایط بچه‌ها و آموزش دهنده نحوه صحیح خواب است. در آغاز با فشاردادن سر این دستگاه به سمت پایین می‌توانید آن را روشن کنید. در ابتدای فعالیت، سوزی اسنوز برایتان ده دقیقه موسیقی آرام پخش می‌کند و نوری ملایم را در محیط اطراف منتشر می‌کند تا کودک برای خواب آماده شود.

پس از به خواب رفتن کودک، این دستگاه نور خود را کم می‌کند و این میزان نور با چرخاندن سر دستگاه قابل تنظیم است. در ابتدای صبح نیز سر این دستگاه شروع به درخشش کرده و بالاتر می‌آید تا کودک بیدار شده و برای رفتن به مدرسه آماده شود.

همراه با سوزی اسنوز یک برنامه تلفن همراه نیز عرضه می‌شود که تنظیم نور و صدای دستگاه را از راه دور ممکن می‌کند. با همین برنامه می‌توان زمان بیدار کردن کودک را نیز مشخص کرد و از وضعیت کودک در حین خواب نیز مطلع شد.

این دستگاه مجهز به تعدادی حسگر است و اگر از بیدار شدن یا گریه کردن کودک در زمان خواب مطلع شود، پیام هشداری برای والدین ارسال می‌کند. قیمت این دستگاه قابل اتصال به شبکه‌های وای - فای ۲۵۰ دلار است.

کد خبر 394435

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار