همشهری آنلاین: روزنامه‌نگاری آنلاین چیست؟ جایگاه آن در روزنامه‌نگاری معاصر کجاست؟ این مباحث موضوع نخستین نشست تعاملی مرکز آموزش مؤسسه همشهری‌است.

در این نشست تعاملی، علاوه بر مبحث روزنامه‌نگاری آنلاین و جایگاه جهانی آن، به این موضوع پرداخته خواهد شد که " تفاوت‌ها و شباهت‌های روزنامه‌نگاری آنلاین با روزنامه‌نگاری چاپی و  رادیویی و تلویزیونی در چیست؟" و اینکه "آیا وب‌لاگ‌نویسی، روزنامه‌نگاری آنلاین است؟"، "معیارهای حرفه‌ای‌گری در روزنامه‌نگاری آنلاین کدامند؟" و "آیا طرح بحث روزنامه‌نگاری سنتی و مدرن، بجاست؟"

مرکز آموزش همشهری، از همکاران روزنامه‌نگار و علاقه‌مندان به مباحث روزنامه‌نگاری دعوت کرده‌است تا به بیان دیدگاه خود درباره این پرسش‌ها بپردازند.

میزبانان شما در این نشست، دکتر عبدالله گیویان حمید ضیایی‌پرور، شهرام شریف، دکتر حسن نمک‌دوست، دکتر یونس شکرخواه و احتمالاً دکتر سعیدرضا عاملی خواهند بود و شما روزنامه‌نگاران، استادان، و دانشجویان روزنامه‌نگاری و ارتباطات که علاقه‌مند به مباحث روزنامه‌نگاری هستید، می‌توانید با شرکت در این نشست به طرح دیدگاه‌های خود در این ارتباط بپردازید.

نشست تعاملی روزنامه‌نگاری آنلاین، روز یکشنبه 26 شهریور ساعت 9 تا 12 صبح در مؤسسه پیام همشهری واقع در خیابان دکتر فاطمی، روبه‌روی هتل لاله،‌ خیابان باباطاهر، خیابان شهید فکوری،‌ پلاک 1/75، طبقه همکف، برگزار خواهد شد و علاقمندان برای اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 88830966 تماس بگیرند.

کد خبر 3633

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار رسانه و روزنامه‌نگاری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز