همشهری آنلاین: سم زدایی از کبد عامل مهم و اساسی در سوزاندن چربی به شمار می‌رود زیرا کبد به سوزاندن چربی‌های ذخیره شده در بدن کمک می‌کند.

خوردن این معجون به صورت ناشتا باعث لاغری می‌شود!

به گزارش باشگاه خبرنگاران، معمولا با گرفتن رژیم‌های لاغری دوست داریم که هر چه سریع‌تر وزنمان کم شود و به تناسب اندام ایده‌ال برسیم اما برای رسیدن به این هدف مطلوب باید مسیر صحیحی انتخاب شود که معمولا این مسئله با چالش‌های فراوانی روبه رو است.

یکی از مواردی که معمولا در رژیم‌های غذایی مغفول واقع شده کم توجهی به وعده غذایی صبحانه است در حالی که مصرف سبزی‌جات در این وعده غذایی تاثیر چشمگبری براب رسیدن به وزن ابده آل دارد.

با توجه به نقش مهم وعده صبحانه در تناسب اندام، آزمایشاتی برای استفاده بهینه از این وعده انجام شده که نشان میدهد مصرف سبزی‌جات در این زمان برای دستیابی به ابن هدف مطلوب ضروری است.

براساس نتایج یکی از مطالعات انجام شده نوشیدن روزانه یک لیوان از این معجون با معده خالی میزان سوخت و ساز بدن را تا مقدار زیادی افزایش می‌دهد.

  • مواد لازم:

1.یک عدد کدو سبز بزرگ
2.سه عدد خیار
3.یک عدد سیب ترجیحا سبز

برای استفاده از این معجون برای تناسب اندام یک عدد کدو سبز بزرگ، سه عدد خیار و یک عدد سیب ترجیحا سبز را با هم مخلوط‌کرده آن را به صورت مایع استفاده کنید این معجون برای سوزاندن کالری استفاده و ویتامین‌ها و مواد معدنی را به بدن می‌رساند، و علاوه بر این، با استفاده از آن شما می‌توانید تا حد زیادی کاهش وزن داشته باشید.

کد خبر 359137

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار تغذیه و آشپزی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha