دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۶:۲۲
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: گروه تروریستی داعش استفاده از تلویزیون و تلفن همراه، گوش دادن به موسیقی، سیگار کشیدن و کوتاه کردن مو را نیز، علاوه بر دستور به پوشیدن لباس گشاد، ممنوع کرده است.

داعش

داعش در منطقه‌هاي تحت تسلطش براي پوشش افراد دستورالعمل‌هايي را منتشر مي‌كند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، نیروهای بسیج عراق تراکتی از گروه تروریستی داعش در شهر حمام العلیل در جنوب موصل یافته‌اند که دستور العمل های مربوط به لباس زیر مردان را بیان می کند.

سی ان ان نوشت: گروه تروریستی داعش ساکنان مناطق تحت اشغال خود را از آنچه مظاهر غربی می داند از جمله پوشیدن شلوارهای جین و پیراهن، تراشیدن ریش منع و به پوشیدن لباس‌های گشاد وادار کرده است.

آخرین ممنوعیت اعلام شده توسط داعش، منع پوشیدن لباس زیر غربی است که در تصویر تراکت منتشره از سوی این گروه تروریستی برای شهروندان تحت کنترل این تشکیلات تروریستی وضع شده است.

برخی از خانواده های فراری از منطقه تحت تسلط گروه تروریستی داعش اظهار داشته اند: این گروه افراد مخالف با دستوراتش را سر می‌برد، شلاق می زند، زندانی می کند و گاه به حفر تونل برای عناصر این گروهک در جنگ با نیروهای ارتش عراق وادار می کند.

دستورهاي غیر انسانی گروه تروریستی داعش، از وادار کردن مردم به پوشیدن فراتر رفته است. به طوری که استفاده از تلویزیون و تلفن همراه، گوش دادن به موسیقی، سیگار کشیدن آستفاده از عطر و کوتاه کردن مو را نیز ممنوع کرده.

کد خبر 352604

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha