دو برادر افغان وقتی متوجه شدند خواهر ۱۶ساله‌شان در دام ۵ متجاوز گرفتار شده، تصمیم به انتقام‌جویی گرفتند.

متهمان

ساعت 22بيست‌و‌نهم مرداد‌ماه مأموران، هنگام گشت‌زني در ميدان آزادي، 3 نفر را ديدند كه سوار بر خودروي پرايدي بودند و با چاقو دو جوان را زير صندلي برده و آنها را تهديد مي‌كردند. در صندلي جلو دختر نوجواني نشسته بود و مأموران وارد عمل شدند و 3جوان مسلح را دستگير كردند. دو نفر از آنها برادر بودند كه مي‌گفتند دو جوان ديگر خواهرشان را كه روي صندلي جلو نشسته، ربوده‌اند اما دو گروگان مي‌گفتند متهمان آنها را اشتباه گرفته‌اند.

در ادامه 3متهم بازد اشت و ديروز به شعبه هفتم دادسراي جنايي تهران منتقل شدند. يكي از آنها در توضيح ماجرا گفت: هفته گذشته خواهرم ناپديد شد و 2روز بعد وقتي پليس امنيت، وي را پيدا كرد و به خانه بازگشت متوجه شديم پسر مورد علاقه‌اش با تهديد اينكه عكس‌هايش را در شبكه‌هاي اجتماعي پخش مي‌كند از او خواسته به خانه‌اش برود. خواهرم از ترس آبروريزي به خانه او رفت اما در آنجا 5نفر حضور داشتند كه به زور وي را مورد آزار و اذيت قرار داده و 2روز بعد رهايش كرده‌اند.

وي ادامه داد: خواهرم وقتي به خانه آمد، باز هم پسرجوان به او زنگ مي‌زد و تهديدش مي‌كرد؛ براي همين حال خوبي نداشت. بنابراين ما از خواهرمان خواستيم با پسرجوان قرار بگذارد. وقتي در محل حاضرشديم، فهميديم آن پسر دوستانش را سرقرار فرستاده و ما فقط مي‌خواستيم آنها را گوشمالي بدهيم و پول دوست‌مان را كه راننده آژانس بود و همراه‌مان آمده بود از او بگيريم كه ماموران سررسيدند.هم‌اكنون 3متهم به جرم آدم‌ربايي در اختيار مأموران اداره يازدهم پليس آگاهي تهران قرار گرفته‌اند و تحقيقات در براي كشف حقايق ادامه دارد.

کد خبر 343808

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار