همشهری‌آنلاین: یک مشاور سیاسی آمریکایی در کتاب جدیدی که منتشر کرده، مدعی شده هیلاری کلینتون در خانه همسرش بیل کلینتون را مورد ضرب و شتم قرار می‌داده و رفتار بسیار بدی با او و کارمندانش داشته است.

به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه دیلی میل،‌ راجر استون، مشاور سیاسی در آمریکا در کتاب جدیدی با عنوان "جنگ خانواده کلینتون علیه زنان" فاش ساخته که هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه سابق آمریکا و کاندیدای ریاست جمهوری در حزب دموکرات این کشور سابقه زیادی در بدرفتاری با همسرش بیل کلینتون در خانه داشته است.

در حالی که هیلاری کلینتون در راستای جذب رای‌دهندگان آمریکایی تلاش می‌کند تا رفتار نرم‌تر خود را به آنها نشان دهد اما راجر استون گفته است این کاندیدای ریاست‌جمهوری پیشروی حزب دموکرات رفتارهای خشونت‌آمیزی با همسرش که رئیس‌جمهور اسبق آمریکاست داشته و کارمندان و ماموران سرویس مخفی تحت امر او را مرعوب می‌کرده‌است.

هیلاری کلینتون به در خواست دیلی میل برای اظهار نظر درباره این ادعاها پاسخ نداد.

کتاب "جنگ خانواده کلینتون علیه زنان" که قرار است اواخر ماه جاری میلادی به بازار بیاید، فاش کرده هیلاری کلینتون همسرش را ضرب و شتم می‌کرده، به سمت او شيء پرتاب می‌کرده، با ناخن‌هایش پوست او را خراش می‌داده و او را مجروح می‌کرده‌است.

يادآور مي‌شود در دوره رياست‌جمهوري بيل كلينتون، ماجراي ارتباط غيراخلاقي او با يكي از كاركنانش مطرح شد و در ان زمان همسرش از او حمايت كرد.

به نظر می‌رسد که این کتاب تئوری‌های توطئه‌ای را درباره خانواده کلینتون جست‌و‌جو می‌کند که به روزهای فرمانداری بیل کلینتون در ایالت آرکانزاس باز می‌گردند.

استون که مدعی است نقش مهمی در انتخاب روسای جمهور حزب جمهوری‌خواه اعم از ریچارد نیکسون تا رونالد ریگان ایفا کرده، می‌گوید سابقه فراوان سوء رفتار هیلاری کلینتون در خانه به خوبی مستندسازی شده است.

کد خبر 309576

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار آمریکا

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha