همشهری‌آنلاین: کتاب انتخاب‌های سخت نوشته‌ هیلاری رادهام کلینتون به کوشش امیر قادری، توسط انتشارات میلکان منتشر و در نمایشگاه کتاب توزیع شد.

خاطرات و روزنوشت‌های هیلاری کلینتون با عنوان انتخاب‌های سخت به نمایشگاه کتاب آمد

انتخاب‌های سخت، زندگی‌نامه سیاسی چهار سال حضور هیلاری کلینتون در مقام وزیر امور خارجه امریکا است.

ترجمه‌ این کتاب در آستانه‌ نامزدی هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست‌جمهوری امریکا منتشر شده است.

در بخشی از مقدمه مترجم بر این کتاب آمده است:

حالا او وارد کارزار رقابت‌های ریاست‌ جمهوری کشورش شده است. کمتر پیش آمده یک سیاستمدار، تنها اندکی پس از اتمام مسئولیت، و آغاز دوران تازه‌ فعالیت‌اش، زیر و بم و جزئیات دوران کاری خود را با مخاطب در میان بگذارد اما هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه سابق آمریکا و یکی از نامزدهای انتخابات آینده، در کتاب بسیار پرفروش انتخاب‌های سخت چنین کرده است.

با خواندن این متن، که به یک حکایت سیاسی جذاب پهلو می‌زند، متوجه بسیاری از صف‌بندی‌های سیاسی جهان امروز می‌شویم. به خصوص که خانم کلینتون، جزر و مدهای سیاسی در هیچ کدام از مناطق جهان را ناگفته نگذاشته است: از اروپا، تا چین و روسیه، آمریکای لاتین، و بالاخره خاورمیانه امروز.

حالا سیاست را بهتر خواهید شناخت و ابزارهای تازه‌ای برای درک و شناخت دگرگونی‌های جهان امروز، خواهید یافت. از همه مهم‌تر با عقاید و شخصیت و نقطه‌نظرهای یکی از مهم‌ترین نامزدهای دوره‌ی جدید ریاست‌جمهوری امریکا، آشنا خواهید شد.

علاقه‌مندان جهت تهيه کتاب در نمایشگاه بین‎المللی کتاب می‎توان به غرفه‎ی انتشارات میلکان در شبستان عمومی، راهرو 3، غرفه‎ی 4 مراجعه کرد.

کد خبر 294592

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار