همشهری آنلاین: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حفظ جان حضرت آیت الله خامنه ای در حوادث تروریستی تیرماه سال ۶۰ معجزه الهی بود.

محمدرضا نقدی

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی بسیج، سردار محمدرضا نقدی در شامگاه گذشته که به مناسبت شب ولادت امام حسن مجتبی (ع) در ستاد سازمان بسیج مستضعفین در حسینیه شهدای بسیج، میزبان 800 نفر از ایتام و خانواده های بی سرپرست تحت پوشش خیریه سیدالکریم و خیریه شهدای بسیج بود، این مطلب را بیان کرد.

وی در این باره افزود: در روز ششم تیر ماه 60 در مسجد ابوذر تهران، وقتی ضبط صوت حاوی بمب در کمترین فاصله با حضرت آیت الله خامنه ای منفجر شد، با توجه به بزرگی انفجار و فاصله کم آن با ایشان، اگر امداد الهی نبود امروز مردم و نظام از برکت وجود ایشان بهره مند نبود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در روز هفتم تیر60 یعنی یک روز بعد از حادثه تروریستی مسجد ابوذر، به دست یکی از منافقین مزدور آمریکایی، انفجار تروریستی حزب جمهوری اسلامی انجام شد که در پی آن شهید مظلوم بهشتی و 72 نفر از مسئولین، مدیران، نخبگان و برترین افراد ملت به شهادت رسیدند.

نقدی ادامه داد: اگر مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای آن روز در بیمارستان بستری نبودند حتما در جلسه حزب جمهوری حضور می یافتند که در این صورت احتمال شهادت ایشان قطعی بود.

نقدی ا تأکید بر فضیلت های ماه مبارک رمضان، تمام لحظات این ماه را فرصتی ارزشمند دانست و گفت: ماه رمضان ماه ضیافت الهی است و خداوند بیش از هر ماه دیگری رحمت و مغفرت خود را شامل بندگانش می کند.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج تقوای الهی را عامل رستگاری انسان دانست و افزود: در این ماه و سایر ایام سال حفظ تقوای الهی مهمترین وظیفه بنده مؤمن است.

نقدی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری هفته دوم تیر ماه به عنوان هفته حقوق بشر آمریکایی، گفت: در دوران پیروزی انقلاب اسلامی، در سال های مختلف از روز ششم تیر ماه که مصادف با سوءقصد نافرجام حضرت آیت الله خامنه ای که آن زمان رئیس جمهور بودند تا 12 تیر ماه، آمریکا به واسطه ایادی و مزدورانش یا به صورت مستقیم علیه ملت ایران مرتکب جنایات متعددی شده است.

وی با موضوع سوال قرار دادن هر یک از حوادث مهم این مقطع از سال، آمریکا را عامل اصلی جنایت ها خواند و اظهار داشت: بمباران شیمیایی سردشت در هشتم تیرماه سال 66 یک جنایت بزرگ علیه ملت ایران است.

نقدی گفت: دولت های آمریکا و آلمان، رژیم جنایتکار بعثی را به بمب شیمیایی مسلح کردند و با هدایت و تشویق آنها، صدام این تسلیحات شمیایی را هم علیه ملت عراق و هم علیه ملت ایران به دفعات استفاده کرد.

وی به ترور شهید صدوقی در یازدهم تیر ماه سال 60 اشاره کرد و افزود: منافقین کور دل که عمال و مزدوران آمریکا بودند شهید صدوقی، امام جمعه یزد را در محراب عبادت به شهادت رساندند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین درباره شهید صدوقی گفت: وی در انجام کار خیر و ایجاد مؤسسات خیریه پیشقدم بود و در این عرصه کارهای بسیار بزرگی را انجام داد.

نقدی، جنایت آمریکا در روز 12 تیرماه سال 67 را یادآور شد و گفت: در سال 67 آمریکا مستقیما با ناو جنگی خود هواپیمای مسافربری ایران را در خلیج فارس هدف موشک قرار داد و تمام 290 نفر سرنشین این هواپیما را به شهادت رساند و با دادن مدال افتخار به فرمانده جنایتکار این ناو، دشمنی روز افزون خود علیه ملت ایران را نشان داد.

براساس این گزارش، در این ضیافت تعداد 800 نفر از ایتام و خانواده های بی سرپرست تحت پوشش خیریه های سید الکریم و شهدای بسیج حضور داشتند.

در این مراسم از 20 نفر از دانش آموزان ممتاز این جمع با اهداء جوایز، تقدیر شد.

خیریه سید الکریم با حمایت از 350 خانواده بی سرپرست بیش از یک هزار و 200 نفر از اعضای این خانواده ها را تحت پوشش خود دارد.

کد خبر 299880

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار