همشهری آنلاین: نیروهای یمنی با تصرف پادگان عین الحارة عربستان در منطقه عسیر بیش از ۵۰ نظامی سعودی را به هلاکت رساندند و ۴۰ تن دیگر را به اسارت درآوردند.

پادگان سعودی در تصرف یمنی ها ؛هلاکت ۵۰ نظامی عربستان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ شبکه العام اعلام کرد : منابع یمنی افزودند : این پادگان به طور کامل تحت کنترل نیروهای ارتش و کمیته های انقلابی یمن قرار گرفته است.

همچنین 45 دستگاه تانک و 55 دستگاه خودروی نظامی هامر و شماری ادوات نظامی و توپخانه و همچنین 50 فروند موشک دوربرد زمین به زمین به غنیمت گرفته شد.

خبر دیگر در حمله هواپیماهای متجاوز سعودی به منطقه نُقم در شرق صنعا پایتخت یمن دهها شهروند یمنی به شهادت رسیدند یا زخمی شدند.

در همین حال المسیره گزارش داد پاکسازی مناطق مختلف استان شبوه از عناصر تروریستی را می توان نقطه عطفی در جنگ علیه القاعده قلمداد کرد.

این شبکه افزود: موفقیت نیروهای ارتش یمن با کمک نیروهای کمیته های مردمی در پاکسازی مناطق الصعید و جوال المسحه در استان شبوه از عناصر القاعده با استقبال مردم این مناطق روبرو شده است.

ارتش یمن توانست در این عملیات شماری زیادی از عناصر القاعده را به هلاکت برساند و تجهیزات و سلاح زیادی از آنها را به غنیمت بگیرد.

کد خبر 296976

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار