همشهری آنلاین: فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در صدر هیاتی به دعوت فرمانده نیروی دریایی کشور قزاقستان، فردا - یکشنبه - عازم این کشور می شود.

حبیب الله سیاری

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در صدر هیاتی به منظور دیدار با مقامات کشوری و لشکری کشور قزاقستان، فردا عازم این کشور می شود.

دریادار سیاری در این سفر ضمن دیدار با دریادار ژاندار بیک ژانزاکف فرمانده نیروی دریایی قزاقستان، ملاقاتی هم با رییس هولدینگ جمهوری قزاقستان و وزیر دفاع این کشور خواهد داشت.

بنابر این گزارش، سخنرانی در جمع دانشجویان دانشگاه دفاع ملی قزاقستان، بازدید از صنایع کشتی سازی شهر اورالسک و بازدید از بندر اکتائو و یک فروند شناور ساخت این کشور از دیگر برنامه های دریادار سیاری در قزاقستان خواهد بود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش قزاقستان آبان ماه سال 92 در راس یک هیأت نظامی بنا به دعوت فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به کشورمان سفر کرده بود و با امیر دریادار سیاری، فرمانده نیروی دریایی ارتش دیدار کرد.

دریادار ژاندار بیک ژانزاکه در مدت حضور خود از منطقه چهارم دریایی ارتش در بندر انزلی و دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خمینی(ره) نوشهر بازدید کرد.

کد خبر 288532

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha