همشهری آنلاین: منابع امنیتی استان دیالی عراق اعلام کردند که گروه تروریستی داعش اعضای مجروح خود را با تیرخلاص اعدام می کند.

 گروه تروریستی داعش زخمی های خود را اعدام می کند

به گزارش ايرنا به نقل از خبرگزاری وطن عراق، یک منبع امنیتی استان دیالی عراق اعلام کرد که تروریست های عضو داعش دوستان مجروح خود را برای پنهان ماندن برنامه ها و توطئه های آینده این گروه، با تیرخلاص اعدام می کنند.

این منبع امنیتی افزود: آن ها این شیوه اعدام را که با شلیک به سر و صورت انجام می شود را 'گلوله رحمت' نام گذاشته اند.

بر اساس این گزارش، اطلاعات موثقی موجود است که تروریست های داعشی برخی از دوستان خود را که در نبرد مستقیم با نیروهای عراقی در مناطق، 'حمرین'، 'المقدادیه' و 'حوض العظیم' زخمی شده اند را به این شیوه اعدام کرده اند.

گروه تروریستی داعش که با حمایت غرب و برخی از کشورهای همپیمان آمریکا در منطقه ایجاد شده، جنایات هولناکی را در سوریه و عراق مرتکب شده است.

هلاکت 82 داعشی در الرمادی عراق

از سوي ديگر  فرمانده پلیس استان الانبار عراق گفت که 82 تروریست داعشی در مناطق مختلف الرمادی به هلاکت رسیدند.

به گزارش خبرگزاری 'خبر' عراق، سرلشکر ستاد 'احمد صداک الدلیمی' روز یکشنبه افزود: نیروهای پلیس با پشتیبانی نیروهای عشایر صبح امروز در دو منطقه 'الطاش' در جنوب و 'البوجاسم' در شمال شهرالرمادی درگیر شدند که در این درگیری 82 تروریست داعشی به هلاکت رسیدند.

الدلیمی خبر برخی رسانه ها را مبنی بر کشف دو گور دسته جمعی مربوط به تروریست ها تکذیب کرد.

گروه تروریستی داعش که با حمایت غرب و برخی از کشورهای همپیمان آمریکا در منطقه ایجاد شده، جنایات هولناکی را در سوریه و عراق مرتکب شده است.

کد خبر 273363

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =