همشهری آنلاین: رئیس پلیس ترافیک شهری گفت: از تاکسی‌های بیسیم بانوان و رانندگان زن بخش خصوصی برای مدارس دخترانه استفاده می‌کنیم.

سرویس مدرسه

به گزارش مهر، سردار محسن مهرايي در اين باره اظهار داشت: موضوع آموزش رانندگان سرويس مدارس و انتخاب و زمانبندي براي آموزش هاي آنان با همكاري شهرداري ها و آموزش و پرورش طي جلساتي كليد خورده است و در این جلسات صلاحیت فردی راننده و خودروها بررسی شده است و در صورت تایید از سوی پلیس، افراد می‌توانند به عنوان سرویس مدارس در سال تحصیلی جدید، کار خود را آغاز کنند.

وي با بيان اينكه قبل از بازگشايي مدارس اقدامات لازم در خصوص كنترل بر سرويس‌هاي مدارس انجام می شود، افزود: تا كنون جلسات هماهنگي در استانها و تهران بزرگ انجام شده است و آموزش و پرورش؛ راهنمايي و رانندگي و شهرداري ها بر اساس مصوبه دولت فعاليت خود را بر اساس ارزيابي اقدامات انجام شده در سال92- 93 آغاز كرده اند.

به گفته وي، بر اساس آيين نامه قبلي تا قبل از ثبت نام مدارس برنامه سرويس‌هاي مدارس هماهنگ می شود تا با مشخص شدن رانندگان و طي مراحل كتبي افراد واجد شرايط به مدارس معرفي شوند و مدرسه بتواند هنگام ثبت نام از اين افراد استفاده كند.

مهرايي با بيان اينكه از ظرفيت هاي موجود در تهران به عنوان مثال تاكسي بيسيم بانوان و رانندگان زن بخش خصوصي در مدارس دخترانه استفاده مي شود خاطرنشان كرد: اگر راننده ای به فرمان پلیس مدرسه توجه نکند علاوه بر جریمه ۵۰ هزار تومانی، سه نمره منفی نیز می‌گیرد.

کد خبر 269926

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار آموزش

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha