همشهری آنلاین: معاون اول رئیس جمهور با اشاره به برنامه مجلس برای استیضاح وزیر علوم، استیضاح را از جمله حقوق نمایندگان برشمرد و گفت: انتظار داریم مجلس شورای اسلامی با رأی مناسب خود امکان ادامه خدمتگزاری آقای دکتر فرجی‌دانا را فراهم آورد.

جهانگیری اسحاق

به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری در آستانه هفته دولت، در دیدار مدیران حوزه معاون اول رئیس جمهور، از دکتر فرجی‌دانا به عنوان انسانی دانشمند، متدین، اخلاقی و مورد اعتماد دانشگاهیان یاد کرد و افزود: ایشان در مدت ۹ ماه مسئولیت خود، نشان داد که با مدیریت خوب می توان‌ فضای دانشگاه‌ها را آرام و امیدوار و در جهت تولید علم و دانش بسیج نمود.

معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد: اگرچه نظرات سازنده مجلس شورای اسلامی برای همه اعضای هیأت دولت ارزشمند است اما کمک نمایندگان مجلس به تثبیت مدیریت وزارت علوم آن هم در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و هفته دولت نشاندهنده همکاری و تعامل صمیمانه میان دولت و مجلس است.

جهانگیری انتشار برخی اطلاعات مبنی بر سقوط رتبه علمی ایران در دوره حضور دکتر فرجی دانا در وزارت علوم را نادرست خواند و افزود: انتشار اخبار و گزارش های غیر واقع با دغدغه های ملی و مسائل مبتلا به جامعه علمی کشور فاصله دارد.

وی همچنین با اشاره به همکاری میان قوه مجریه و مقننه در یک سال گذشته گفت: دولت همواره از نظرات، انتقادات و پیشنهادات نمایندگان مجلس شورای اسلامی استقبال می کند و انتظار می رود حل موارد اختلافی با سعه صدر و از طریق تعامل و گفتگو میان دولت و مجلس دنبال شود.

معاون اول رئیس جمهور در ادامه ضمن تشریح اوضاع داخلی و خارجی کشور، اولویت‌های دولت تدبیر و امید را برای حل معضل بیکاری و ایجاد رونق اقتصادی در کشور بیان کرد.

کد خبر 269367

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دولت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha