همشهری آنلاین: مراسم تجلیل از سال ها فعالیت حسین محب اهری، هنرمند شناخته شده تئاتر که سه نسل از کودکان ایران با بازی و کارگردانی او در تئاتر و تلویزیون آشنا هستند توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ساعت ۱۸ برگزار می‌شود.

بازیگر

به گزارش همشهری آنلاین، این مراسم با حضور مدیران کانون، مسئولان و هنرمندان تئاتر و تئاتر کودک و نوجوان همزمان با اجرای نمایش "کلوچه دارچینی" تازه ترین بازی حسین محب اهری در مرکز تولید تئاتر کانون برگزار می‌شود.

نمایش شاد و موزیکال "کلوچه دارچینی" کار مریم کاظمی و با بازی حسین محب اهری که با استقبال گسترده خانواده ها و مدارس و مهدهای کودک در حال اجرا است تازه ترین نمایش این هنرمند است که در آن نقش کوکوی یک ساعت را بازی می‌کند.

"کلوچه دارچینی" نوشته دیوید وود که ترجمه آن را سید حسین فدایی حسین انجام داده، ماجرای یک کلوچه دارچینی تازه پخته شده را در یک آشپزخانه به نمایش می‌گذارد.

این کلوچه دارچینی با ساکنان کابینت دوست می‌شود و در ضمن مبارزه با موش می‌تواند دارویی برای سلامتی کوکوی ساعت پیدا کند.

در این نمایش حسین محب اهری، جواد زیتونی، مریم کاظمی، آنا نمکچیان، سعید عابدی، مهراد زمانی، مریم الهامیان، حسام کلانتری، حسین صفا، شیما میرمحمدی، عماد سالکی، پریسا فلاح زاده، حمید فتوحی و احمد دهقان ایفای نقش می‌کنند.

علاقه مندان می‌توانند از طریق شماره تلفن 09357408597 نسبت به هماهنگی اجرا و رزرو بلیط اقدام کنند.

کد خبر 257660

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار