همشهری آنلاین: کتاب‌خانه‌ مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نمایشگاهی از تصویرگری کتاب‌های منتخب دینی را از ابتدای خرداد ۹۳ برپا کرده است.

قصه های حیوانات

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در این نمایشگاه تصویرگری بیش از 60 عنوان از کتاب‌های کودک و نوجوان با موضوع دین به نمایش گذاشته شده است.

بر اساس این گزارش این نمایشگاه با عنوان «یک نقاشی» تصویرگری کتاب‌هایی ازقبیل: «محمد(ص) رسول خدا»، «بهشت را زینت کنید»، «بهار در بادیه»، «گاو زرد طلایی»، « غیر از خدا هیچ‌کس تنها نبود»، «یک نقاشی»، « طلوع آن ستاره»، «اتوبوس عوضی» و مجموعه 10 جلدی «قصه‌های حیوانات در قرآن» را در معرض دید علاقه‌مندان قرار داده است.

نمایشگاه « یک نقاشی» تا پایان خرداد همه روزه به جز پنجشنبه، جمعه و روزهای تعطیل رسمی از ساعت 8 تا 16 در کتاب‌خانه‌ی مرجع کانون واقع در خیابان شهید بهشتی- خیابان خالداسلامبولی شماره 24 پذیرای بازدیدکنندگان است.

گفتنی است: کتاب‌خانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در هر ماه مجموعه‌ای از منابع کتاب‌خانه‌ای خود را به صورت ویژه و با موضوع‌های مختلف معرفی و در معرض دید علاقه‌مندان به حوزه‌ی ادبیات کودک و نوجوان قرار می‌دهد.

کد خبر 260741

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار