همشهری‌آنلاین: مراسم اختتامیه سومین جشنواره سایت‌ها و وبلاگ‌های موسیقی ساعت ۱۹ روز پنجشنبه، بیست و دوم اسفند ماه ۱۳۹۲در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

سومین جشنواره وبلاگ‌ها و سایت‌های موسیقی

 به گزارش سایت جشنواره وبلاگ‌ها و سایت‌های موسیقی در این نشست برگزیدگان شاخه‌های مختلف سومین دوره جشنواره معرفی می‌گردند و جوایزی نیز به رسم یادبود به آنها اهدا می‌شود. از دیگر برنامه‌های اختتامیه جشنواره می‌توان به اجرای آثاری توسط دو گروه موسیقی نیز اشاره کرد.

نخستین دوره جشنواره سایت ها و وبلاگهای موسیقی در سال ۱۳۹۰ برگزار شد و از آن پس این جشنواره هر ساله به معرفی و تقدیر برترین مقالات، نقدها، گزارش‌ها، یادداشت‌ها و اخبار موسیقی می‌پردازد. در این میان، معرفی بهترین سایت و وبلاگ موسیقی سال نیز جایگاه ویژه‌ای دارد.

دبیری دو دوره پیشین و همچنین دوره سوم این جشنواره، به عهده سجاد پورقناد بوده است. هیات داوران دو دوره پیشین این جشنواره را محمدرضا فیاض، آروین صداقت کیش، پیمان سلطانی، سیدابوالحسن مختاباد ، پویا سرایی و حمیدرضا عاطفی تشکیل داده‌ب ودند.

هیأت داوران جشنواره سوم نیز از این قرار است:‌ محسن قانع بصیری، شهرام صارمی، پیروز ارجمند،نرگس ذاکر جعفری، پویا سرایی.

در اختتامیه روز پنجشنبه، بیست و دوم اسفند ماه، پیمان سلطانی، آهنگساز، نوازنده و نویسنده، به همراه آواز غفار ذابح و تنبک پیمان ناصح‌پور قطعاتی را به اجرا می‌گذارند و در ادامه این برنامه ارکستر کوبه‌ای نایریکا به اجرا خواهد پرداخت.

ارکستر کوبه‌ای نایریکا متشکل از ۴۰ بانوی نوازنده است که با سازهای مختلف کوبه‌ای از سراسر جهان به اجرا می‌پردازند. رهبری ارکستر نایریکا را مینو رضایی نوازنده و مدرس سازهای کوبه‌ای به عهده دارد.

این جشنواره مانند سال‌های گذشته با مجری‌گری علیرضا پورامید خواهد بود. طراحی پوستر این دوره از جشنواره نیز، به عهده امیر علی مددی بوده است.

این برنامه از ساعت ۱۹ تا ۲۱ در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران اجرا می‌شود و ورود برای عموم آزاد است.

کد خبر 252820
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار هنر

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز