همشهری آنلاین: برنامه‌های هفتگی حرم مطهر حضرت معصوم سلام‌الله علیها از ۱۷ تا ۲۳ اسفند‌ماه جاری اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، براساس برنامه اعلام شده در هفته جاری برنامه زمزم معرفت در راستای پاسخگویی به شبهات اعتقادی، فرهنگی، احکام و مهدویت ساعت 17 با حضور کارشناسان و اساتید برجسته حوزه برگزار می‌شود.

در این برنامه، حجج اسلام والمسلمین تراشیون، فلاح‌زاده، همتیان، جلالی، محدثی، محمدی و کلباسیان، به ترتیب از روز شنبه تا جمعه،‌ به پرسش‌های مردم پاسخ می‌دهند.

بر اساس این گزارش در هفته جاری،‌ آیت‌الله توکل و حجج اسلام ماندگاری، فلاح‌زاده، برادران، رفیعی، مؤمنی و فرحزاد بعد از نماز مغرب و عشا به ایراد سخن می‌پردازند.

در هفته جاری دعای توسل توسط هیئت جانبازان استان قم در روز سه‌شنبه 20 اسفند‌ماه بعد از نماز مغرب و عشا قرائت می‌شود و مراسم زیارت عاشورا نیز پنج‌شنبه 22 اسفند‌ماه بعد از نماز صبح با سخنرانی حجت‌الاسلام مؤمنی و مداحی سیدعلی حسین‌نژاد برگزار می‌‌شود.

قرائت زیارت جامعه کبیره توسط حجت‌الاسلام شهیدی ساعت 21:30 روز پنج‌شنبه، 22 اسفند‌ماه، از دیگر برنامه‌های هفته جاری است و دعای کمیل این هفته نیز پنج‌شنبه بعد از نماز مغرب و عشاء با سخنرانی حجت‌الاسلام فرحزاد و مداحی حاج عباس حیدرزاده قرائت می‌شود.

بر اساس این گزارش مراسم دعای پر فیض ندبه صبح جمعه 23 اسفند‌ماه توسط حجت‌الاسلام والمسلمین واضحی در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر قرائت می‌شود.

نیایش صبحگاهی حرم مطهر، این هفته همه روزه بعد از نماز صبح توسط حجت‌الاسلام سید محمد جوادی و بیان احکام و احادیث توسط حجت‌الاسلام اخوی همه روزه قبل از اذان ظهر انجام می‌شود.

بر اساس این گزارش، نماز جمعه این هفته قم به امامت حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد سعیدی در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) اقامه خواهد شد.

کد خبر 252506
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز