چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۲
۰ نفر

همشهری آنلاین: علی پروین با بیان اینکه علی دایی حق دارد که در این شرایط ناراحت باشد، گفت: من هم تنها هستم و کسی به ما کمک نکرده است.

پروین

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ادامه اعتصاب بازیکنان پرسپولیس در اعتراض به شرایط مالی نامناسب این باشگاه اظهار کرد: ان‌شاءالله این شرایط تمام می‌شود. بازیکنان باید به ما زمان بدهند. البته ما می‌دانیم که آنها حق دارند. در اواخر لیگ هستیم و چند بازی دیگر بیشتر نمانده است و آنها پول‌شان را نگرفته‌اند.

او ادامه داد: ما چند روز پیش جلسه‌ای به همراه اعضای هیات مدیره با دایی برگزار کردیم و در آنجا 10 روز مهلت خواستیم که به باشگاه پول بیاوریم. بازیکنان باید شرایط باشگاه را هم ببینند.

پروین در واکنش به انتقاد دایی از مدیریت باشگاه گفت: به هر حال دایی هم حق دارد. مگر او چقدر می‌تواند به بازیکنان قول بدهد و امروز و فردا کند.؟ با این حال باید شرایط ما را هم ببینند. من به دایی حق می‌دهم ناراحت باشد.

مدیرعامل پرسپولیس درباره اینکه گفته می‌شود در حال حاضر در پرسپولیس تنهاست گفت: فعلا که کسی به ما کمک نکرده است. به هر حال وزارت ورزش هم باید فکری بکند. مشکلات زیادی داریم. یکی از آنها مسئله ماشین‌های بازیکنان است که باید هرچه زودتر حل شود. یک قول پاداش هم به بازیکنان داده‌ایم که به امید خدا زود پرداخت می‌شود.

او درباره این انتقاد که چرا از زمانی که مدیرعامل پرسپولیس شده به تمرین این تیم نرفته، گفت: من به بازیکنان قول پاداش داده بودم و احتمالا فردا پس فردا با آماده شدن این پاداش به تمرین می‌روم و با بازیکنان صحبت هم می‌کنم. چه کسی گفته من دوست ندارم سر تمرین بروم. من که از خدایم است با بازیکنان صحبت کنم.

پروین گفت: شرایط واقعا سخت است. فعلا باید دو سه مشکلی که پیش رو داریم را حل کنیم. یکی بحث پاداش‌هاست. اگر بخواهیم مقابل بازیکنان دست‌مان پر باشد باید حداقل 10 میلیارد داشته باشیم. شرایط مالی باشگاه اصلا خوب نیست.

کد خبر 248543
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز