همشهری آنلاین: علی پروین با بیان اینکه قول هیچ پرداختی را به بازیکنان نمی‌دهد گفت: من تابع تصمیم بازیکنان هستم.

پروین

به گزارش ایسنا، علی پروین پس از تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: قرار بود تیم پرسپولیس پس از چهار سال به پیشکسوتان برسد و در ابتدا با کمک دو، سه میلیارد تومانی این تیم حمایت شود و پس از آن هم خود تیم درآمدزایی داشته باشد.

او ادامه داد: این صحبت‌ها امروز و فردا شد و کار به اینجا کشید. به نظرم بازیکنان ما حق دارند. در حال حاضر به هفته‌های پایانی فصل می‌رسیم و در انتها هم هیچ کس به داد بازیکنان ما نمی‌رسد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان این که بازیکنان این تیم به خاطر مردم هفته‌ آینده به میدان می‌روند، تصریح کرد: این بازیکنان نه به خاطر من و نه به خاطر علی دایی به میدان می‌روند، بلکه برای مردم پا به میدان می‌گذارد.

پروین خاطر نشان کرد: من هیچ گاه روبروی بازیکنان تیم نبوده‌ام و برخی مطالبی که مطرح می‌شد به هیچ عنوان درست نبود. من همواره با اعضای تیم هستم و هر تصمیمی که آنها بگیرند من هم تابع هستم.

او با بیان این که من هیچ قولی در مورد پرداخت‌ها نمی‌دهم، افزود: قرار بود وزارت ورزش و جوانان کمک دو، سه میلیارد تومانی به ما بکند که این گونه نشد. مطمئن باشید وقتی گفته می‌شود دو تیم استقلال و پرسپولیس دولتی هستند هیچ کس حاضر به کمک به این تیم‌ها نخواهد شد.

پروین در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که گفته می‌شود بدهی این تیم حدود 60 میلیارد تومان است نیز، گفت: من هم فکر می‌کنم که بدهی تیم در همین حدود باشد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به سوالی در مورد این که اسناد پرداخت‌های باشگاه به بازیکنان وجود ندارد نیز؟ گفت: این مسائل سری است!

کد خبر 248632

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار