همشهری آنلاین: سرمربی تیم پرسپولیس با بیان اینکه هیچ کس پی‌گیر مشکلات ما نیست گفت تیمی که ۸ روز تمرین نکرده بهتر از این نمی‌تواند باشد.

دایی

به گزارش فارس علی دایی پس از تساوی یک بر یک پرسپولیس مقابل فجرسپاسی در نشست خبری گفت: بازی بدی نبود. اوایل نیمه دوم بازیکنان ما کمی بازی را وا دادند. در ادامه ما دو موقعیت خوب داشتیم. متاسفانه خیلی زود گل خوردیم.

وی ادامه داد: بعد از گل، بازی به سود حریف چربید، اگر چه در دقایق بیشتر مسابقه ما در زمین فجرسپاسی بودیم. عادلانه‌ترین نتیجه مساوی بود. ما تلاش کردیم که پیروز شویم اما نشد.

علی دایی در نشست خبری تاکید کرد: هیچ‌کس پیگیر مشکلات ما نیست. می‌توانستیم بهتر از این باشیم. زمانی که فکر و مغز ما در گیر مسایل دیگر است نمی‌توانیم کارآیی لازم را داشته باشیم. اصلا و ابدا شاداب نبودیم. سخت گل زدیم و خودتان دیدید که چه مشکلاتی داشتیم. تیمی که 8 روز تمرین ندارد وضعیتش همین است، آن هم مقابل تیم فجر که خیلی با انگیزه بود.

وی در مورد اینکه برنامه‌‌ای برای حل مشکلات دارید گفت: من سرمربی تیم هستم نه مدیرعامل هستم و نه عضو هیات مدیره که بخواهیم برنامه بدهم. از مسئولان برنامه بخواهید نه از علی دایی. من به عنوان یک مربی کار می‌کنم و نباید در مورد مسایل دیگر انتظار داشته باشید.

دایی در مورد اینکه از شما بیشتر از یک مربی انتظار می‌رود گفت: ما که تیم محلی نیستیم، باید تفکرات حرفه‌ای حاکم شود. دایی چه کار می‌تواند بکند؟ زمانی که می‌گوییم تیم‌‌ها و فوتبال‌مان حرفه‌ای است که نباید این مسایل مطرح شود. اگر آماتور و محلی بودیم می‌توانستیم کمک کنیم اما محلی نیستیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد مصدومیت محسن بنگر گفت: کتف او گرفته بود و به دلیل مصدومیت تعویض شد.

وی در پاسخ به این سوال که مشکلات پرسپولیس که چه زمانی تمام می شود گفت: من اطلاعی ندارم. علی پروین هم گفت من قولی نمی‌دهم و آب پاکی را روی دست بازیکنان ریخت نمی‌دانم. هر کس مسئول است باید پاسخگو باشد. هشت روز تمرین نکردیم و به شیراز آمدیم، این طور بازی کردیم و مساوی گرفتیم بد نبود.

دایی در مورد عملکرد تیم داوری در این مسابقه گفت: من در مورد داوری حرفی نمی‌زنم و متخصصان داوری باید حرف بزنند.

کد خبر 248984
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز