چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۹
۰ نفر

همشهری آنلاین: نمایش «یک برزگداشت باشکوه» نوشته غلامرضا سلیمان تاش و کارگردانی رحمت امینی از ۱۸ بهمن ماه در کارگاه نمایش تئاترشهر به روی صحنه می‌رود.

نمایش

به گزارش فارس، نمایش «یک بزرگداشت باشکوه» به کارگردانی رحمت امینی پس از حضور موفق در جشنواره تئاتر تک نفره به تئاترشهر رسید و قرار است این نمایش از 18 بهمن ماه با برگزاری افتتاحیه‌ای با حضور هنرمندان در کارگاه نمایش آغاز شود.

داستان «یک بزرگداشت باشکوه» درباره یک مراسم بزرگداشت برای یک نمایشنامه‌نویس شناخته شده‌ است که برای سخنرانی در این مراسم دعوت می‌شود و در ادامه اتفاقات دیگری می‌افتد.

در این نمایش کلیپی پخش می‌شود که در آن هنرمندان و نمایشنامه‌نویسانی از جمله اسماعیل خلج‌، داریوش ارجمند،‌ ایوب آقاخانی‌، حمیدرضا نعیمی‌، منوچهر اکبرلو‌، فرهاد آئیش‌، نادر برهانی مرند و حسین پارسایی‌ حضور دارند.

نمایش «یک بزرگداشت باشکوه» براساس طرحی از رحمت امینی است که توسط غلامرضا سلیمان تاش نوشته شده و محمد علی سلیمان تاش تنها بازیگر این نمایش است.

همچنین فرهاد آییش مشاور کارگردان، نیما گودرزی دستیار کارگردان‌، رامین یحیی زاده‌ دستیار دوم کارگردان و مرتضی میرمنتظمی طراحی صحنه این نمایش را برعهده دارند.

نمایش«یک بزرگداشت باشکوه» از 18 بهمن ماه ساعت 18 در کارگاه نمایش تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

کد خبر 248506
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز