سه‌شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۴
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: حسین علیزاده آهنگساز و نوازنده برجسته تار و سه‌تار به همراه حسین عمومی نوازنده نی و پژمان حدادی نوازنده تنبک کنسرتی را به یاد جلیل شهناز و حسن کسایی در دانشگاه مریلند برگزار کردند و در کنار آن کنسرت‌های دیگری در آمریکا خواهند داشت.

پژمان حدادی نوازنده تمبک و سازهای کوبه‌ای ضمن اعلام این خبر به همشهری‌آنلاین گفت: یک شنبه دوم فوریه به اتفاق اقای علیزاده و دکتر حسین عمومی (استاد موسیقی دانشگاه ارواین) کنسرتی را با همراهی مرکز مطالعات ایرانی دانشگاه مریلند در این دانشگاه برگزار کردیم.

این کنسرت به یاد استاد جلیل شهناز و نیز استاد حسن کسایی برگزار شد که از جمله قطعاتی که اجرا شد،قطعه معروف صبحگاهی استاد حسن کسایی بود.

حدادی همچنین از ادامه تور با علیزاده خبر داد و گفت بعد از این اجرا قرار است هفته آینده و در روزهای 8 و 9 فوریه در بوستون و فلوریدا به اجرای برنامه بپردازیم با این تفاوت که این اجراها با همراهی کمانچه صبا علیزاده فرزند استاد علیزاده خواهد بود که در آمریکا به تحصیل مشغول است.

حدادی همچنین از اجرای برخی کارگاه‌های موسیقی توسط علیزاده خبر داد و درباره کارهای تازه خود گفت که در حال ضبط برخی افکت‌های صوتی و ریتم‌هایی است که برخی از آهنگسازان فیلم‌های آمریکایی از من خواستند که در استودیو این قطعات را اجرا کنم.

حدادی همچنین از حضورش در ایران گفت که قرار است اسفند ماه اجرایی را با استاد حسین علیزاده در برج میلاد به صحنه ببرند.

کد خبر 248305
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز