همشهری آنلاین: فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: روزانه ۲۵۰میلیارد ریال سوخت قاچاق می شود و به همین منظور سرمایه گذاری برای امنیت مرزها از لحاظ اقتصادی به صرفه است.

حسین ذوالفقاری

سردار حسین ذوالفقاری روز یکشنبه در سومین همایش فرماندهان و گروهان‌های مرزی و یگان تکاوری فرماندهی مرزبانی خراسان جنوبی در بیرجند افزود: این میزان قاچاق سوخت چندین برابر بودجه ای است که سالانه برای کشور مصوب می شود.

وی شرارت‌ها، قاچاق مواد مخدر و سلاح برای سود جویی افراد را از جمله آسیب‌های موجود دانست و گفت: هنوز در بسیاری از نقاط کشور آسیب پذیری داریم که باید این خلاء‌ها با اقدامات و فعال شدن یگان های تکاوری پوشش داده شود.

وی با بیان اینکه خراسان جنوبی یکی از امن ترین استان‌های کشور است افزود: برقراری این امنیت مرهون توجه مسئولان، هوشیاری مردم، نیروهای نظامی و انتظامی است.

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه امنیت تصادفی ایجاد نمی‌شود یادآور شد: با همراهی مردم امنیت به سرعت توسعه می‌یابد.

سردار ذوالفقاری با بیان اینکه مرزبانان در خط مقدم دفاع از میهن اسلامی قرار دارند و کارشان از اهمیت زیادی برخوردار است گفت: هر چه بتوانیم در نقطه صفر مرزی، تهدیدها را خنثی کنیم در جلوگیری از توطئه های دشمن به داخل کشور موفق تر خواهیم بود.

کد خبر 247263

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار