چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۶
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: سید عبدالحسین مختاباد،خواننده و آهنگساز شهیر به همراه گروه کایر به سرپرستی جمال محمدی،در قونیه و مزار مولانا آثاری را با اشعار این شاعر نامدار ایرانی اجرا کردند.

مختاباد

حمیدی مدیر برنامه‌ گروه کایر ضمن اعلام این خبر گفت: «کنسرت کایر به مناسبت سالروز بزرگداشت مولانا از مشهورترین شاعران ایرانی و پارسی گوی، به سرپرستی سید جمال محمدی و خوانندگی  سید عبدالحسین مختاباد در سالن قونوی قونیه برگزار شد.»

وی همچنین از برگزاری کنسرت این گروه، اواخر دی ماه سال جاری در تهران خبر داد و افزود: «این کنسرت اواخر دی ماه و در سالن همایش‌های برج میلاد تهران برگزار خواهد و در واقع شروع رسمی فعالیت‌های گروه «کایر» در ایران است.

تاکنون این گروه در خارج از ایران بیش از 30 کنسرت برگزار کرده است.»

خسرو نصرتی، نورالله علیزاده، کمال محمدی، علی محمدی، محمد محمدی، حمزه محمدی، مجید رئیسیان، علیرضا شیروانی، نرگس محمدی، جمیله محمدی و رضا حسین زاده در کنار جمال محمدی به عنوان اعضای گروه «کایر» در قونیه به هنرنمایی پرداختند.

مختاباد چندی پیش در مراسمی که در تهران و به مناسبت سالروز مولانا برگزار شده بود، به همراه شهرام ناظری و جمعی دیگر از هنرمندان و اهل فرهنگ لوح تقدیر جایزه استاد فروزانفر را دریافت کرد.

کد خبر 242980
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز