شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۴
۰ نفر

همشهری آنلاین: سید عبدالحسین مختاباد که چندی قبل کنسرتی را به نفع کودکان غزه برگزار کرده بود، از برگزاری کنسرتی در سال آینده به نفع کودکان کار خبر داد.

به گزارش ایسنا عضو کمیته هنری شورای شهر تهران  در مورد زمان برگزاری کنسرت خود به نفع کودکان کار گفت: در حال حاضر مشغول تهیه آلبوم جدید هستم.

وی با بیان اینکه دهه فجر در راه است و بازار کنسرت‌ها به دلیل جشنوراه موسیقی فجر داغ است، گفت: پس از آن نیز ایام فاطمیه است و به نظر می‌رسد برای هماهنگی و برنامه ریزی این کنسرت زمان زیادی لازم است تا اقدامی اثربخش صورت گیرد.

عضو کمیته هنری شورای شهر تهران گفت: سال آینده این کنسرت برگزار می‌شود تا تمامی عواید حاصل از آن به کودکان خیابانی تقدیم شود.

مختاباد با تاکید براینکه برگزاری کنسرت و اقدامات هنری به نفع مردم نیازمند به یک سنت تبدیل شود، گفت: امیدوارم بتوانیم برای حل مشکلات کودکان خیابانی نیز کنسرتی برای آنها برگزار کنیم.

مختاباد پیش از این کنسرت به نفع کودکان غزه در برج میلاد برگزار کرد که  بیش از 200 میلیون تومان پول حاصل از درآمدهای این کنسرت را در مراسمی در شورای شهر به سفیر فلسطین در ایران تقدیم کرد.

کد خبر 283016

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha