همشهری آنلاین: معاون ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه اطلاعات آشکار با صراحت می‌گوید سوریه، متوجه عملیات‌های فریب دشمن است، گفت: پیش‌بینی‌ها حاکی از این است که هیچ چیز نمی‌تواند مانع مقابله به مثل سوریه شود.

به گزارش تسنیم، سردار سیدمسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه نشست تعدادی از پزشکان که پیرامون راهکارهای انتقال ارزش‌های دفاع مقدس تشکیل شده بود با اشاره به تحولات سوریه، اظهار داشت: کشورهایی که به عنوان شرکای آمریکا پول، امکانات و پایگاه در اختیار مهاجمان قرار می‌دهند در تیررس سوریه قرار دارند و پیش‌بینی‌ها حاکی از این است که هیچ چیز نمی‌تواند مانع مقابله به مثل سوریه شود.

وی تصریح کرد: اطلاعات آشکار با صراحت می‌گوید سوریه، متوجه عملیات‌های فریب دشمن است، لذا هر اقدام نظامی از سوی آمریکا را عملی فراگیر تلقی می‌کند و بر این اساس آتش را با آتش و آفند را با آفند متحرک و گسترده پاسخ خواهند داد.

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با تقبیح اقدامات خودسرانه و جنگ‌افروزانه آمریکایی‌ها و در مقابل شکل‌گیری یک جبهه گسترده ضد جنگ در جهان گفت: جامعه جهانی به سوریه حق می‌دهد در دفاع از خود به طور فراگیر با دشمنان و متجاوزین برخورد قهرآمیز کند.

کد خبر 230267
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار