همشهری آنلاین: "انسان معاصر" موضوع رشته نقاشی ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر است و هنرمندان نقاش برای شرکت در این جشنواره می‌توانند حداکثر پنج اثر خود را با این موضوع تا 29 آذرماه از طریق سایت جشنواره ارسال کنند.

به گزارش همشهری آنلاین، بخش ملی ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در رشته های نقاشی، با موضوع انسان معاصر، خوشنویسی در سه گرایش نستعلیق، شکسته نستعلیق و نسخ و ثلث با موضوع آزاد نگارگری در سه گرایش نقاشی ایرانی با موضوع شعایر ایرانی - اسلامی و تذهیب و گل و مرغ با موضوع آزاد، مجسمه سازی با موضوع راه بی انتها و سرامیک هنری با موضوع آزاد برگزار می‌شود.

بخش بین الملل ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی دررشته های کاریکاتور در دو گرایش کارتون با موضوع هنر و چهره با موضوع سیاستمداران مطرح جهان، عکاسی در گرایش مستند با موضوع امید و شادی های زندگی، پوستر با موضوع انرژی و تصویر سازی با موضوع خانواده برگزار می‌شود.

فراخوان بخش مکمل ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر در رشته های فیلم های مستند هنرهای تجسمی و مقالات علمی به زودی اعلام می‌شود.

هنرمندان برای شرکت در بخش ملی ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی می‌توانند تا 29 آذرماه سال جاری در سایت جشنواره به نشانی www.ivafestival.irثبت نام کنند و آثارشان را ارسال کنند.

هنرمندان برای شرکت در هر یک از رشته های جشنواره می‌توانند پس از مطالعه کلیات فراخوان در سایت جشنواره، فراخوان رشته مورد نظر را مطالعه کنند و فرم ثبت نام راتکمیل کنند.

ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر به دبیری سید عباس میر هاشمی بهمن و اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

کد خبر 224890
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار