همشهری آنلاین: معاون اجتماعی ناجا در پاسخ به درخواست نماینده خانه سینما از وی برای تامین امنیت محل برگزاری مجمع عمومی این خانه، از وی خواست تا مجمع را در محلی غیر از مکان خانه سینما برگزار کنند.

منتظرالمهدی معاون اجتماعی ناجا

متن پاسخ دکتر منتظرالمهدی معاون اجتماعی ناجا به توحیدی به این شرح است:

بسمه تعالی

جناب آقای فرهاد توحیدی

پس از سلام و تبریک میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات جنابعالی و همه اهالی محترم و متعهد سینما، عطف به نامه مورخ 1/5/1392 جنابعالی به اطلاع می رسانم که ما نیز همچون شما علاقمند فراهم شدن شرایط و بسترهای لازم برای گفتگو، هم اندیشی، تبادل نظر و تصمیم‌گیری فرهیختگان مختلف قلمروهای متنوع هنری و فرهنگی، به ویژه دست‌اندرکاران دلسوز و خردمند سینما هستیم و در چارچوب وظایف و ماموریت‌های خویش از هیچ تلاش و کوششی برای صیانت از این قشر فرهنگساز و ارزشمند دریغ نخواهیم ورزید.

لیکن، اینک در شرایط کنونی، و به منظور اجتناب از وقوع هر نوع اقدامی که ممکن است به شان و منزلت اندیشمندان حوزه سینما آسیب برساند، صمیمانه از جنابعالی و سایر دوستان اندیشمندتان درخواست می کنیم تا مجمع را در مکانی غیر از خانه سینما برگزار فرمایید (مگر آن که وزیر محترم ارشاد به صورت مکتوب خواهان برگزاری مجمع در خانه سینما باشند). مطمئن باشید با فراهم شدن شرایط و از میان رفتن سوءتفاهمات ، ما و شما و دیگر دوستانمان در حوزه سینما همراه و همگام با یکدیگر و در فضایی سرشار ازتفاهم و حسن نیت، امورات مربوط به سینما را سر و سامان خواهیم بخشید. یادآور می‌شوم که ما همچنان از خانه سینما و اموال موجود در آن محافظت خواهیم نمود.

سرتیپ دوم پاسدار دکتر سعید منتظرالمهدی

معاون اجتماعی ناجا

کد خبر 224525

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار