همشهری آنلاین: نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه از رد صلاحیت هاشمی متاسفم گفت: من در جایگاهی نیستم که در مورد این اتفاق نظر بدهم.

محمدرضا عارف

به گزارش مهر، محمدرضا عارف نامزد انتخابات ریاست جمهوری در حاشیه همایش بیداری اسلامی، افق‌های آینده و انتخابات 92 که امروز پنجشنبه در باشگاه دانشجویان برگزار شد در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه نظر شما در مورد رد صلاحیت آقای هاشمی چیست گفت: از این اتفاق متاسف هستم ولی در حال حاضر در جایگاهی نیستم که در مورد رد صلاحیت آقای هاشمی اظهار نظر کنم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نظر شما در مورد اجماع با آقای روحانی چیست؟ گفت: ما علاقمند به اجماع هستیم.

عارف در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا روحانی اصلاح طلب است یا نه گفت: این سوال را بهتر است از خودش بپرسید.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه نظر شما در مورد فتنه 88 چیست و آیا اعتقادی به فتنه دارید گفت: فتنه حتماً اتفاق افتاده ولی باید سهم گروه های داخلی و خارجی را در یک شرایطی که کارشناسان اظهار نظر کنند پیدا کنیم.

عارف در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه قرار است اصولگرایان یک کاندیدای واحد معرفی کند آیا اصلاح طلبان نیز در این مسیر حرکت خواهند کرد گفت: هر چیزی امکان دارد ما خوشحال می شویم که به جای 8 کاندیدا دو یا سه کاندیدا با هم رقابت کنند.

وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه نظر شما در مورد آقای غرضی چیست و آیا او را اصلاح طلب می‌دانید یا نه گفت: وی مدیر با ارزش و عزیزی است من در دوران وزارت ایشان با وی همکار بودم و جانشین ایشان شدم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر تیم مشاوران و نظرش در مورد سیاست خارجی چیست گفت: من در تیم خود یک هیات مشاور و یک هیات منتقد را ترتیب داده‌ام و در سیاست خارجی اعتقاد دارم دولت ها موظف به اجرای سیاست های کلی نظام هستند و علی الاصول سیاست راهبردی دولت عوض نمی‌شود ولی در فکر ایجاد تعامل بیشتر برای بهبود روابط هستم.

کد خبر 215550
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز