همشهری آنلاین: دبیر ائتلاف سه‌گانه اصول‌گرایان، مشروعیت، مقبولیت و کارآمدی را مبنای تصمیم این ائتلاف دانست و گفت: اعضای ائتلاف سه‌گانه جهت بهره‌گیری از آخرین ارشادها و توصیه‌های روحانیت معزز، به‌زودی با آیات عظام مهدوی کنی و یزدی دیدار خواهند داشت.

سید مهدی خاموشی

حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی خاموشی دبیر ائتلاف سه‌گانه اصول‌گرایان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اعلام فهرست نهایی کاندیداهای یازدهمین دوره ریاست جمهوری و تشکر از شورای نگهبان در خصوص بررسی صلاحیت نامزدها بر اساس قانون، اظهار داشت: با توجه به تأیید صلاحیت هر سه کاندیدای این ائتلاف و گزارش جناب آقای مظفر مبنی بر انجام مأموریت‌های محوله به ستاد ائتلاف، تصمیم نهایی ائتلاف سه‌گانه در جلسات مشترک اعضای اصلی اتخاذ خواهد شد.

وی با اشاره به مدیریت دلسوزانه و متعهدانه امور ستاد توسط حسین مظفر، از تلاش‌های وی و پانزده عضو ستاد ائتلاف تشکر کرده ادامه داد: آقای حسین مظفر و همکارانش کماکان در جهت اهداف ائتلاف و حمایت از کاندیدای منتخب فعال خواهند بود.

خاموشی در پایان تأکید‌ کرد: در مرحله جدید، هرگونه تصمیم ویا اخبار ائتلاف سه‌گانه اصول‌گرایان توسط این‌جانب به رسانه‌ها اعلام می‌شود.

 

کد خبر 215542
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست داخلی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز