همشهری آنلاین: عضو فقهای شورای نگهبان در دیدار با اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: ما اگر بوی انحراف از کسی احساس کنیم، شبهه‌ای نداشته باشید که او را رد صلاحیت خواهیم کرد.

به گزارش فارس، آیت‌الله مومن عضو مجلس خبرگان رهبری در دیدار با دبیرکل و برخی اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه تعدد کاندیداهای صلاحیت‌دار قطعاً آرای مردم متدین را هم متشتت می‌کند، گفت: نیروهای معتقد و وفادار به انقلاب اسلامی می‌توانند در سایه روحانیت به اجماع برسند و در این راه آیت‌الله مهدوی کنی و آیت‌الله یزدی 2 نفری هستند که می‌توانند در این باره کمک کنند.

آیت‌الله مومن خطاب به اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی یادآور شد: الحمدالله شما آقایان تشخیص دارید که باید در جهت همدلی و هماهنگی در بین نیروهای اصیل انقلابی و معتقد به نظام و ولایت گام بردارید و این مسأله مورد خوشحالی و نشان از سلامت شما آقایان و اهل تشخیص درست بودن است.

این عضو شورای نگهبان در ادامه سخنانش با تأکید بر اینکه نظارت در شورای نگهبان بر انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و صلاحیت کاندیداها بسیار با دقت انجام می‌شود، اظهار داشت: ما اگر بوی انحراف از کسی احساس کنیم شبهه‌ای نداشته باشید که او را رد صلاحیت خواهیم کرد.

آیت‌الله مومن در پایان خاطرنشان کرد: هم‌ اکنون به لطف خداوند متعال جمع شورای نگهبان توجه خوبی دارند که هر جا بوی خلاف بیاید و صلاحیت احراز نشود صلاحیت را تأیید نمی‌کنند؛ همه کسانی که نگرانی دارند خوب است بدانند که ما با کسی نه دعوا داریم و نه به کسی باج می‌دهیم.

کد خبر 208682
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست داخلی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز