همشهری آنلاین: دبیرکل جمعیت مستقل ایران اسلامی با اشاره به دیدار اعضای این تشکل سیاسی با نوه امام (ره) گفت: سیدحسن خمینی نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری منتفی دانست.

ایسنا نوشت: قدرت‌علی حشمتیان با اعلام خبر دیدار جمعی از نمایندگان ادوار غرب کشور، جمعی از اعضای جمعیت مستقل ایران اسلامی و تعدادی از فعالان سیاسی با سیدحسن خمینی که پنجشنبه 22 فروردین ماه انجام شد اظهار کرد: در این جلسه طی گزارشی از وضعیت سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور، خواسته شد که از بین هاشمی رفسنجانی، سیدحسن خمینی، ناطق نوری و سیدمحمد خاتمی یک نفر خود را در معرض انتخابات ریاست جمهوری قرار دهند.

این فعال سیاسی ادامه داد: سیدحسن خمینی در این جلسه طی سخنانی اظهار کرد که پیشنهادات دوستان که همه از دلسوزان نظام قابل توجه مسئولان قرار می‌گیرد. در حال حاضر تعداد نامزدها کم نیست که من وارد انتخابات شوم. وی همچنین خطاب به افراد حاضر در این جلسه گفت "شما با توجه به ارتباطی که با نامزدهای انتخاباتی دارید برای مشارکت بیشتر مردم در انتخابات تلاش کنید و ان‌شاءالله خواهیم دید که به یاری خداوند متعال و با درایت مقام معظم رهبری،‌ مسئولان، نخبگان و دلسوزان نظام مشکلات مردم حل می‌شود.

دبیرکل جمعیت مستقل ایران اسلامی افزود: در این جلسه تعدادی از نمایندگان ادوار غرب کشور نیز به ارائه گزارش پرداختند و مجید انصاری نیز سخنان کوتاهی انجام داد.

کد خبر 208662
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست داخلی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز