همشهری آنلاین: یازدهمین همایش و جشنواره بین‌المللی تخصصی هنر عکاسی و تصویربرداری و دوربین‌های دیجیتال و تجهیزات و صنایع وابسته 31 اردیبهشت تا سوم خرداد با حضور 70 نمایندگی داخلی و خارجی از 20 کشور در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

festival

به گزارش خبرنگار تجسمی هنرآنلاین؛ یازدهمین همایش و جشنواره بین‌المللی تخصصی هنر عکاسی و تصویربرداری و دوربین‌های دیجیتال و تجهیزات و صنایع وابسته IRAN D.I.F که در بین سایر نمایشگاه‌ها تخصصی در ایران مقامی را به خود اختصاص داده است، 31 اردیبهشت تا سوم خرداد با حضور 70 نمایندگی داخلی و خارجی از 20 کشور در بزرگترین سالن نمایشگاهی ایران در سایت مصلای بزرگ امام خمینی (ره)برگزار خواهد شد.

مهم‌ترین و تخصصی‌ترین نمایشگاه تجهیزات و لوازم عکاسی و تصویربرداری که نخستین بار در سال 1383 در کشور ایران شکل گرفت به زودی پس از گذشت 11 سال از تولدش جدیدترین نوآوری‌های این صنعت را برای چهاردهمین دوره همزمان با نمایشگاه عکس در معرض دید و قضاوت عموم قرار خواهد داد .

این جشنواره، محل نمایش آخرین نوآوری‌ها و دستاوردها در زمینه‌های دوربین‌های عکاسی و تصویربرداری آماتور و حرفه‌ای، قطعات و لوازم انواع دوربین ، آخرین تکنولوژی لوازم فیلم سازی، تصویربرداری و نورپردازی و نرم افزارهای مربوطه ، انتقال اطلاعات، تکنولوژی سمعی بصری، خدمات و تجهیزات لابراتوار، سیستم‌های کنترل، تجهیزات عکسبرداری و تصویربرداری متحرک، تجهیزات استودیو های عکاسی، چاپ عکس در قطعات بزرگ و ماشین آلات چاپ عکس است.

هدف از برگزاری این جشنواره تبادل اطلاعات و آشنایی هرچه بیشتر صاحبان صنایع ، تجار و متخصصین و علاقمندان با آخرین دستاوردهای صنعت تصویربرداری می باشد که با حمایت اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران و اتاق بازرگانی و صنایع ایران و بلژیک برگزار می شود.

بازدیدکنندگان از این جشنواره می‌توانند با دریافت آموزش‌های علمی و عملی رایگان در کلاس های آموزش تخصصی عکاسی ، سمینارهای تخصصی ، کارگاههای آموزشی جهت آماتورها مشارکت نموده و از برنامه‌های جنبی این جشنواره شامل ارائه خدمات آموزشی و تعمیر و سرویس رایگان انواع دوربین عکاسی و تصویربرداری بهره مند شوند.

در این جشنواره گالری عکس عکاس ایران نیز برپا می‌شود.

بازدید ویژه متخصصین از ساعت 12 الی 14 و بازدید ویژه عموم از ساعت 14 الی 20 است.

کد خبر 206508

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار