همشهری آنلاین: ۱۷۴۲ تیم عملیاتی و یکصد ایستگاه آتش‌نشانی در چهارشنبه آخر سال آماده‌باش کامل هستند.

ٱتشنشانی

جلال ملکی در گفت‌وگو با فارس درباره آخرین اقدامات سازمان در چهارشنبه آخر سال اظهار داشت: 1742 تیم عملیاتی و یکصد ایستگاه آتش‌نشانی در چهارشنبه آخر سال آماده باش کامل هستند.

وی با اشاره به اینکه آتش‌نشانی در طول سال آمادگی کامل برای مقابله با حریق و آتش‌سوزی‌های احتمالی را دارد بیان داشت: در طول سال 40 هزار خاموش کننده در سطح شهر تهران به صورت رایگان توزیع شده است و از این تعداد 10 هزار خاموش‌کننده در روزهای اخیر توزیع شده است.

ملکی افزود: برای امشب 4 هزار و 300 نفر از آتش‌نشان‌ها در آماده باش کامل هستند و به 8 لایه تقسیم‌بندی‌ شده‌اند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهردار تهران خاطرنشان کرد: یکصد ایستگاه آتش‌نشانی آماده باش هستند که می‌توانند در سه نقطه را پوشش دهند.

وی یادآور شد: 114 نقطه تهران به عنوان نقاط پرخطر شناخته شده است که 631 تیم در لایه‌های پشتیبانی و در 123 ناحیه مناطق 22 گانه پایتخت مستقر می‌شوند.

ملکی بیان داشت:در تمامی 374 محله تهران تیم‌های عملیاتی در لایه‌های پشتیبانی و حمایتی مستقر هستند.

وی یادآور شد: 200 موتورسیکلت آتش‌نشان امشب در سطح شهر تهران با تجهیزات کامل در حال گشت‌زنی هستند و از ظرفیت آتش‌نشانی‌های مناطق و نواحی نیز استفاده می‌شود.

ملکی تأکید کرد:‌هدف از حضور آتش‌نشانی برهم زدن جشن‌های مردم نیست بلکه از آتش‌سوزی‌های گسترده جلوگیری می‌کند تا شهروندان سال جدید را با سلامتی آغاز کنند.

کد خبر 205822
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار آسیب اجتماعی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز