همشهری آنلاین: جانشین فرمانده ناجا گفت: تاکنون به هیچ عنوان حادثه‌ای خاص گزارش نشده است.

سردار احمدرضا رادان

سردار احمدرضا رادان در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در مورد آخرین وضعیت سوانح و حوادث چهارشنبه آخرسال با بیان اینکه از مردم به خاطر رفتارهای بی‌خطرشان تشکر می‌کنم گفت: امشب یکی از چهارشنبه‌های آخر سال کم خطر بود.

وی با بیان اینکه براساس آمارها در کل کشور شاهد چهارشنبه آخرسال کم حادثه‌ای نسبت به سال‌های گذشته بوده‌ایم، گفت: میزان حوادث امشب به قدری کم بود که قابل قیاس با سال‌های گذشته نیست و این نشان می‌دهد مردم از سطح فرهنگی بسیار بالایی برخوردار هستند و به همان گونه‌ای که به مراسم‌ها توجه می‌کنند، رعایت آداب و سنن اسلامی را نیز در دستور کار دارند.

رادان با بیان اینکه تا این لحظه و براساس آمارهای تماس با 110 نشان می‌دهد که تماس‌های مبنی بر شکایات و رفتارهای نابهنجار بسیار اندک بوده و ما از مردم تشکر می‌کنیم.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به تعداد اندک مصدومان چهارشنبه آخرسال گفت: آخرین آمار عدد 15 تن را نشان می‌دهد که تعداد بسیاری از این افراد به صورت سرپایی درمان شده، اگرچه تعدادی مجروح ناخوش نیز در این میان وجود داشتند.

رادان با بیان اینکه تاکنون به هیچ عنوان وقوع حادثه‌ای خاص گزارش نشده است، گفت: معابر و میادین در اختیار ترددکنندگان است و حضور والدین در کنار فرزندانشان موجب شده تا حوادث به حداقل برسد.

کد خبر 205856
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار آسیب اجتماعی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز