دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۴:۱۴
۰ نفر

همشهری آنلاین: هیات انتخاب و داوری بخش پوستر؛ آثار راه‌یافته به نمایشگاه این دوره از جشن تصویر سال را انتخاب و داوری کردند.

به گزارش ایلنا، طاهره محبی تابان، علیرضا مصطفی‌زاده، مجید عقیلی و امیرحسین قوچی‌بیک داوران معرفی‌شده امسال بودند که پوسترهای راه‌یافته به بخش آزاد را انتخاب و آثار بخش جوان را نیز انتخاب و داوری کردند.

هیات‌ انتخاب و داوری بخش کاریکاتور جوانان زیر ۲۵ سال و آزاد دهمین جشن تصویر سال را نیز کامبیز درم‌بخش، جمال رحمتی و کیوان زرگری برعهده داشتند که آثار راه‌یافته به نمایشگاه و برندگان جایزه جوانان زیر ۲۵ سال این دوره را انتخاب و داوری کردند.

هیات انتخاب جشنواره فیلم تصویر نیز فیلم‌های ارسال‌شده به این دوره از جشنواره را در دو بخش برای راه‌یابی به جشنواره و بخش مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال ارزیابی کردند.

انتخاب فیلم‌های بخش مستند را سه کارگردان سینمای مستند، پیروز کلانتری، بهمن کیارستمی و شیرین برق نورد و فیلم‌های بخش داستانی، تجربی و انیمیشن را نیما عباس‌پور، بیژن میرباقری و مجید برزگر عهده‌دار خواهند بود.

اسامی هیات داوران بخش فیلم جشنواره فیلم تصویر و بخش عکس جشن تصویر سال متعاقبا اعلام خواهد شد.

برندگان فیلم‌های کوتاه و نیمه‌بلند جشنواره در بخش جوانان زیر ۲۵ سال و نیز بخش‌های پنج گانه عکاسی (مستند اجتماعی، خبری، ورزشی، هنر و هنرمندان و نگاهی دیگر) همراه با بخش‌های پوس‌تر و کاریکاتور در مراسم پایانی جشن تصویر سال اعلام و معرفی خواهند شد.

 

کد خبر 200124

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

وبگردی