مجموع نظرات: ۰
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۲
۰ نفر

همشهری آنلاین: رئیس جمهور عراق که هم اکنون در بیمارستان "مدینه الطب" بغداد بستری است برای تکمیل درمان به آلمان منتقل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دفتر اطلاع رسانی اتحادیه میهنی کردستان عراق در تهران، جلال طالبانی روز پنجشنبه برای تکمیل درمان به آلمان منتقل خواهد شد.

"نجم الدین کریم" عضو دفتر سیاسی اتحادیه میهنی کردستان عراق با اعلام این خبر افزود: این اقدام پس از آن صورت می گیرد که وضعیت جسمانی رئیس جمهور عراق به گونه ای است که امکان سفر برای وی فراهم است.

وی در ادامه گفت که وضعیت جسمانی جلال طالبانی هر لحظه در حال بهتر شدن است. در همین حال برخی رسانه های عراقی نیز اعلام کردند که رئیس جمهور عراق هم اکنون به آزمایشات پزشکی پاسخ مثبت می دهد و درد را احساس می کند.

رئیس جمهور عراق دوشنبه شب پس از دیدار با برخی مقامات عراقی از جمله نخست وزیر در بغداد دیدار و بر اثر فشار کاری سکته و به بیمارستان "مدینه الطب" که مخصوص مقامات است منتقل شد.

جلال طالبانی به همان بیمارستانی در آلمان منتقل خواهد شد که در آنجا تحت عمل جراحی در قسمت زانو قرار گرفته بود. وی17 سپتامبر 2012 پس از 3 ماه درمان در آلمان و انجام عملیات جراحی موفقیت آمیز به سلیمانیه عراق بازگشت.

کد خبر 194970
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

وبگردی