همشهری آنلاین: چهارمین اکسپوی هنرهای تجسمی خیریه بهنام دهش پور، با مشارکت 133 نقاش، عکاس و مجسمه ساز عصر پنجشنبه 18 آبان 1391 در گالری اصلی فرهنگسرای نیاوران آغاز به کار می‌کند.

نمایشگاه آثار هنری

به گزارش همشهری آنلاین، خیریه بهنام دهش پور که در بیمارستان شهدای تجریش مستقر است، بر آن است با فروش آثار اهدایی از این 133 هنرمند خیر در جهت تکمیل و تجهیز اتاق دستگاه شتابدهنده خطی که امکان پرتو درمانی با انرژی بالاتر را برای بیماران عزیز مبتلا به سرطان فراهم می‌آورد، بکوشد.

در این نمایشگاه خیریه بزرگ،نام های بزرگی اعلام همراهی کرده اند که آثار رسیده را یعقوب امدادیان گرد هم آورده و چیدمان کرده است.

از میان پیشکسوتان نام های اساتیدی نظیر پرویز کلانتری،نصرالله افجه ای،حسین محجوبی،تاها بهبهانی،هوشنگ سیحون،واحد خاکدان، کامبیز درمبخش،مریم سالور،حجت شکیبا،رضا بانگیز،یعقوب امدادیان... دیده می‌شود.

سهم جوانان هنرمند شناخته شده نیز در این نمایشگاه بسیار چشمگیر است: بهنوش فروتن (که در هفت نگاه پنجم عنوان پر فروش ترین هنرمند را از آن خود نمود)،هومن فولاد قلم، علیرضا سعادتمند،دانا و داریوش نهداران ،علی اتحاد... از نسل میانی هنرمندان نیز نام های بسیار درخور توجهی دیده می‌شود: نصرت الله مسلمیان،بهرام دبیری،گیزلاوارگا سینایی،یاسمین سینایی،معصومه مظفری،شهره مهران،بهنام کامرانی ،فریدون امیدی،مصطفی دشتی،پونه جعفری نژاد،شاهپری بهزادی،عین الدین و رضوان صادق زاده،... عکاسان به نامی نیز در این حرکت خیریه بزرگ مشارکت کرده اند: امیر حسین حشمتی،جمشید بایرامی،حمید جبلی... از این جمله اند.

خیریه بهنام دهش پور17 سال است به بیماران مبتلا به سرطان که بضاعت مالی مناسبی ندارند، خدمات رایگان درمانی،پزشکی،بهداشتی و فرهنگی اهدا می‌کند و همه این کمک ها تنها به پشتوانه قریب به چهار هزار داوطلب این خیریه صورت می‌پذیرد،خیریه بهنام دهش پور که در بخش رادیو تراپی و آنکولوژی بیمارستان شهدای تجریش مستقر است در سال های 87،86،84 برای تجهیز و تکمیل اتاق دستگاه شتابدهنده خطی با انرژی بالا،سه اکسپو از آثار هنرمندان هنرهای تجسمی برگزار کرد که هر بار با حمایت بسیار چشمگیر اقشار مختلف مردم نیکوکار مواجه شد.

چهارمین اکسپوی هنرهای تجسمی خیریه بهنام دهش پور ساعت 16 پنجشنبه 18 آبان در فرهنگسرای نیاوران،واقع در انتهای خیابان پاسداران،رو به روی پارک نیاوران آغاز به کار می‌کند.

کد خبر 190195

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار