همشهری آنلاین: نمایشگاه گروهی «پیش‌تنیدگی» با آثاری از 5 نقاش زن، این هفته در گالری ماه افتتاح می‌شود.

به گزارش ایسنا، این نمایشگاه مجموعه‌ای است به نمایشگاه گردانیِ وحید شریفیان از نقاشی‌های 5 هنرمند زن جوان که بدون اینکه مستقیماً و با تکیه بر کلیشه‌های مرسوم سیاست و فمینیسم، دردهای اجتماعی را بازنمائی کنند، نقاشی می‌کنند و پیش از حرف، نقاشی را در کارشان می‌بینیم.

اضطراب اما در فحوای کار همه این 5 هنرمند به خوبی قابل مشاهده است».

این نمایشگاه شامل آثار هنرمندانی چون آرشین اکشته، ثریا شرقی، سیمین جلیلیان،‌ مریم حسینی، و یاسمن صفا است.

آرشین اکشته، کارشناس روانشناسی بالینی،‌ کارشناسی نقاشی و کارشناسی ارشد تصویرسازی دارد و تاکنون یک نمایشگاه انفرادی در گالری سبک داشته و در نمایشگاه‌های گروهی در گالری برگ،‌ کافه گالری تماشاخانه ایرانشهر و گالری ممیز، گالری دی و یک نمایشگاه گروهی نقاشی در فلورانس حضور داشته است.

ثریا شرقی نیز کارشناسی نقاشی دارد و در سه نمایشگاه گروهی در اصفهان و گالری آران شرکت داشته و در پرفورمنس یاقوت سرخ نیز همکاری کرده است.

سیمین جلیلیان نیز لیسانس نقاشی و مریم حسینی کارشناسی گرافیک دانشگاه سوره دارد.

یاسمن صفا هم سابقه حضور در نمایشگاه‌های آتبین، محسن، آران و هما را در کارنامه خود دارد و کارشناسی نقاشی‌اش را از دانشگاه سوره دریافت کرده است.

این نمایشگاه روز جمعه 28 مهرماه ساعت 16 تا 21 در گالری ماه افتتاح می‌شود و علاقمندان می‌توانند تا 9 آبان ماه روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 11 تا 19 و سایر روزها به غیر از یکشنبه‌ها از ساعت 15 تا 19 از این آثار دیدن کنند.

 

کد خبر 187883

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار