مجموع نظرات: ۰
چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ - ۰۹:۲۴
۰ نفر

همشهری آنلاین: مدیر عامل شرکت کنترل ترافیک شهر تهران گفت: از پایان مهرماه خروجی‌های محدوده طرح ترافیک نیز توسط دوربین‌های ثبت تخلفات به صورت مکانیزه کنترل خواهد شد.

به گزارش همشهری آنلاین، حجت الله بهروز  با بیان این مطلب افزود: با تجهیز بیش از ۱۰۰ معبر خروجی محدوده طرح ترافیک به دوربین‌های ثبت تخلفات، کسانی که از خروجی‌ها وارد محدوده طرح شوند، هم بابت ورود ممنوع و هم برای ورود غیر مجاز به محدوده طرح ترافیک جریمه خواهند شد.

وی افزود: ورود غیر مجاز برخی از خودرو‌ها به محدوده طرح ترافیک از محورهای خروجی، خطرات زیادی را به دنبال دارد و ایمنی را در این معابر به شدت کاهش داده است که امیدواریم با نصب دوربین‌های ثبت تخلف در خروجی‌های محدوده طرح ترافیک شاهد از بین رفتن این تخلفات در شهر باشیم.

بهروز افزود: پیش از اجرای سیستم کنترل مکانیزه محدوده طرح ترافیک، روزانه بیش از ۱۰۰ هزار ورود غیر مجاز به این محدوده صورت می‌گرفت ولی با اراده شهرداری تهران و همکاری پلیس راهور با استفاده از سیستم ثبت تخلفات، میزان ورود‌های غیر مجاز به محدوده طرح ترافیک به کمتر از ۱۵ هزار مورد رسیده است.

وی ادامه داد: همچنین از ورود خودروهای پلاک عمومی که بدون مجوز وارد محدوده طرح می‌شدند جلوگیری به عمل آمد و در مجموع شاهد کاهش چشم گیر ورودهای غیر مجاز به محدوده طرح ترافیک بودیم.

مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهر تهران همچنین در مورد تشکیل ستاد استقبال از مهرماه گفت: طبق معمول از اوایل شهریور ماه آماده سازی شهر و بهسازی چراغ‌های راهنمایی و تجهیزات ترافیکی آغاز شده است تا برای استقبال از سفرهای مهرماه در آمادگی کامل باشیم

بهروز تاکید کرد: ایمن سازی اطراف مدارس و بهسازی تجهیزات ترافیکی محدوده مدارس در اولویت قرار دارد.

کد خبر 183635
منبع: همشهری آنلاین

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز