سه‌شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ - ۰۸:۵۷
۰ نفر

همشهری آنلاین: کمپانی والت دیزنی اعلام کرد در تدارک تولید قسمت تازه‌ای از «داستان اسباب‌بازی» است.

کارتون

به گزارش فارس، این کمپانی زمانی برای اکران عمومی این فیلم اعلام نکرده، اما اهل فن می‌گویند بعید می‌دانند تا زودتر از 4 سال دیگر آماده نمایش شود.

مسئولان کمپانی والت‌دیزنی می‌گویند قصه جذابی برای چهارمین قسمت مجموعه فیلم پرفروش خود پیدا کرده‌اند و اندرو استانتن و جان لستر مشغول نوشتن فیلم‌نامه‌ای بر اساس آن هستند.

تام هنکس، مایکل کیتن، جان کیوزاک، تیم آلن و جودی بنسن از جمله بازیگرانی هستند که تا به حال دعوت به همکاری با این پروژه شده‌اند.

هنکس یک بار دیگر صدای خود را به کاراکتر اصلی قصه وودی قرض خواهد داد و تعدادی کاراکتر تازه هم به جمع شخصیت‌های قبلی قصه اضافه می‌شوند.

شرکت کامپیوتری پیکسار و کمپانی والت دیزنی که «داستان اسباب بازی 4» را تولید می‌کنند، حاضر به افشای خط اصلی قصه آن نشده‌اند.

هنوز کارگردانی برای این فیلم انتخاب نشده و مشخص نیست یکی از سازندگان سه قسمت قبلی آن را کارگردانی خواهد کرد، یا این که فرد تازه‌ای آن را خواهد ساخت.

پس از اکران عمومی موفقیت‌آمیز قسمت سوم این انیمیشن کامپیوتری در سال 2010 و فروش بالای آن در سینماهای سراسر جهان، منتقدان و تحلیل‌گران سینمایی از تهیه‌کنندگان آن خواستند قسمت چهارم این فانتزی ماجراجویانه و خانوادگی را تهیه کنند.

«داستان اسباب بازی 3» به کارگردانی لی اونریچ موفق شد بالای یک میلیارد دلار در سطح جهان ( آمریکا و بقیه کشورهای جهان) فروش کند.

منتقدان سینمایی هم یکپارچه این فیلم را تحسین کردند و مراسم اسکار هم جایزه بهترین اسکار انیمیشن سال را به آن اهدا کرد.

اولین قسمت «داستان اسباب بازی» در سال 1995 اکران عمومی شد و با این فیلم، ژانر سینمای انیمیشن دچار یک انقلاب و دگرگونی کامل شد.

این فیلم به کارگردانی جان لستر اولین انیمیشن دنیای سینما بود که به شیوه کامپیوتری تولید شد و حال و هوای سنتی (که انیمیشن‌ها به کمک دست انیماتورها طراحی و خلق می‌شد) داشت.

دومین قسمت فیلم در سال 1999 به نمایش عمومی درآمد و موفقیت قسمت اول را تکرار کرد.

 

کد خبر 183479

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سینما

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز