همشهری آنلاین: جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی آمادگی برگزاری هرچه باشکوه‌تر اجلاس را در بعد امنیتی و انتظامی داراست، از اتخاذ 4 لایه امنیتی و نظامی برای پایتخت در زمان برگزاری اجلاس شانزدهم سران جنبش غیرمتعهدها در تهران خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار احمدرضا رادان درباره اقدامات امنیتی و نظامی اتخاذی برای با شکوه‌ برگزارشدن این اجلاس گفت: برای مکان‌های برگزاری اجلاس در سطح کارشناسان، وزرای خارجه و سران چند لایه امنیتی و انتظامی تعریف شده، چهار لایه امنیتی و نظامی نیز برای شهر تهران تعریف کرده‌ایم و پرسنل نیروی انتظامی در آماده‌باش صد در صد برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این اجلاس از بعد امنیتی و انتظامی هستند.

وی با اشاره به اهمیت آسایش مردم گفت:‌ محدودیت‌های ترافیکی در برخی از جاها خواهیم داشت در برخی از معابر انسدادهایی انجام می‌دهیم، البته در این راستا معابر کمکی و پشتبیانی برای تسهیل در رفت و آمد مردم در نظر گرفته شده است.

رادان در یک برنامه تلویزیونی با بیان اینکه ما ناچاریم یکسری محدودیت‌ها را برای تسهیل رفت و آمدها اعمال کنیم، گفت:‌ اطلاع‌رسانی‌های لازم در این ارتباط توسط راهنمایی رانندگی، رییس پلیس تهران و همچنین شبکه‌پیام اعمال خواهد شد.

جانشین فرمانده ناجا به مردم توصیه کرد که در زمان برگزاری اجلاس غیرمتعدها در محدوده اجلاس تردد کمتری داشته باشند.

کد خبر 181981

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار