همشهری آنلاین: عبدالرضا شیخ‌الاسلامی از پرداخت دومین مرحله مطالبات بازنشستگان کشوری از روز پنجشنبه اول تیرماه خبر داد و گفت: در این مرحله، براساس محاسبات صورت گرفته به حساب 790 هزار بازنشسته مبلغ 170هزار تومان واریز خواهد شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز پرداخت دومین مرحله از مطالبات بازنشستگان کشوری به مبلغ هر بازنشسته 170 هزار تومان خبر داد.

عبدالرضا شیخ‌الاسلامی از پرداخت دومین مرحله مطالبات بازنشستگان کشوری از پنجشنبه اول تیرماه خبر داد و گفت: در این مرحله، براساس محاسبات صورت گرفته به حساب 790 هزار بازنشسته مبلغ 170هزار تومان واریز خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، وی با بیان اینکه بازنشستگان مشمول این قانون می‌توانند با مراجعه به بانک‌های عامل نسبت به برداشت وجه اقدام نمایند، افزود: نخستین مرحله از پرداخت مطالبات بازنشستگان با تلاش‌های مسئولان صندوق بازنشستگی کشوری اواخر اسفندماه سال گذشته با موفقیت انجام شد که در این مرحله 830 هزار بازنشسته مطالبات خود را دریافت کردند.

شیخ الاسلامی با اشاره به خدمات و اقدامات حمایتی دولت از بازنشستگان کشوری، اظهار داشت: سعی و تلاش همه مسئولان و خدمتگزاران دولت، ایجاد امکانات و تسهیلات رفاهی و تأمین نیازهای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بازنشستگان است و در یک سال اخیر مسئولان صندوق بازنشستگی با تمام وجود عزم خود را در این نهاده‌اند تا در جهت حل مشکلات و بهبود معیشتی بازنشستگان گام بردارند که خوشبختانه در این زمینه با حمایت دولت توفیق‌ها و دستاوردهای زیادی حاصل شده است.
به گفته وی، مجموع مطالبات بازنشستگان کشوری 1830 میلیارد تومان است که تاکنون بخشی از این مطالبات پرداخت شده است و امیدواریم با همکاری سازمان خصوصی‌سازی هرچه سریعتر باقیمانده مطالبات بازنشستگان پرداخت شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تأکید کرد: در دو سال اخیر با حمایت رئیس‌جمهور مطالبات انباشته شده بازنشستگان از دوره‌های گذشته پرداخت شده و در این خصوص می‌توان به پرداخت 1000 میلیارد تومان بابت پاداش پایان خدمت بازنشستگان قبل از سال 79 و پرداخت 1830 میلیارد تومان مطالبات 830 هزار بازنشسته کشوری اشاره کرد که همین امر موجب شده است که در دولت دهم رضایت عمومی بازنشستگان افزایش یابد.

کد خبر 174852
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دولت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز