یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۶:۱۴
۰ نفر

همشهری آنلاین: دومین جشنواره بر آستان آفتاب در آستانه بیست و سومین سالگرد بزرگداشت حضرت امام خمینی (ره) با همکاری برج میلاد تهران، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی و ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی (س) از 8 تا 13 خرداد ماه در برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

امام خمینی

به گزارش همشهری آنلاین، همزمان با مراسم افتتاحیه جشنواره بر آستان آفتاب، نمایشگاه "رواق هنر روح الله" که منتخبی از آثار تصویرگران با موضوع امام خمینی (ره) است و نمایشگاه "میهمان علی" نیز بر مبنای ترکیبی از عکسها و اسناد مبارزاتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در دوران سکونت در نجف اشرف افتتاح می‌شود.

همچنین در طول ایام برگزاری جشنواره بر آستان آفتاب در برج میلاد تهران کارگاه نقاشی با حضور 23 هنرمند نقاش از سراسر کشور برپا و شرکت‌کنندگان در کارگاه طی 3 روز، آثار خود را با موضوع امام و مردم طراحی و نقاشی می‌کنند.

برپائی شب شعر و موسیقی با حضور شاعران نام آشنای کشور و اجرای کنسرت موسیقی سید حسام الدین سراج بر مبنای غزلیات حضرت امام، پخش فیلم منتشر نشده‌ای از امام خمینی (ره)  11 خرداد ماه از دیگر برنامه‌های این جشنواره است که در قالب برنامه ویژه‌ای در سالن اصلی مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

از دیگر برنامه‌های جشنواره بر آستان آفتاب، برپایی نمایشگاه آثار امام(س)، ارائه محصولات فرهنگی، برپائی غرفه ویژه کودکان و نوجوانان و غرفه اطلاع رسانی خواهد بود.

مراسم افتتاحیه دومین جشنواره برآستان آفتاب دوشنبه 8 خرداد ماه ساعت 17:30 در برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

کد خبر 172090

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار