همشهری آنلاین: استقلال با پیروزی مقابل الریان به صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا امیدوارتر شد.

استقلال

zandi Esteghlal club

دیدار تیم‌های استقلال و الریان قطر در چارچوب هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19:20 در ورزشگاه آزادی آغاز شد و نماینده ایران 3 بر صفر به برتری رسید.

Supporters of Iran's Esteghlal club wave flags

استقلال از ابتدا نشان داد که برای پیروزی گام به میدان گذاشته و حتی دقیقه 9 موقعیت بسیار خوبی را از دست داد اما در ادامه بازی متعادل تر شد.

استقلال در دقیقه 22 صاحب ضربه پنالتی شد و برهانی این ضربه را تبدیل به گل کرد.

آبی پوشان در ادامه به حملات خود ادامه دادند و اوج آن در دقیقه 40 بود که توپ میلاد میداودی به تیر برخورد کرد و توپ برگشتی را هم برهانی نتوانست به گل تبدیل کند. میداودی در ادامه فرصت دیگری هم داشت که از دست داد.

استقلال نیمه دوم را به قصد گلزنی آغاز کرد اما الریان هم فرصت های خوبی داشت.

در دقیقه 75 اسماعیل شریفات گل دوم را به ثمر رساند تا خیال آبی پوشان راحت شود. آرش برهانی در دقیقه 4+90 گل سوم استقلال را به ثمر رساند تا آبی پوشان 3 بر صفر به برتری برسند.

استقلال با این پیروزی 8 امتیازی شد و امیدواری اش برای صعود بیش از قبل شد. الریان هم با این شکست 6 امتیازی باقی ماند.

دیدار الجزیره و نسف قارشی هم که از ساعت 20:15 به وقت ایران آغاز شده با نتیجه 2 بر صفر در نیمه اول به سود تیم اماراتی پایان یافت. الجزیزه پیش از این بازی 10 امتیازی و نسف قارشی یک امتیازی بود.

قضاوت این مسابقه بر عهده داوری از چین بود. وی به زندی، تیموریان و حمودی از استقلال کارت زرد نشان داد.

بازیکنان استقلال:

مهدی رحمتی، خسرو حیدری، حنیف عمران زاده، ساموئل، فریدون زندی (69- مجتبی جباری)، پژمان منتظری، میثم حسینی، علی حمودی، آندرانیک تیموریان(86- محسن یوسفی، میلاد میداودی(70 اسماعیل شریفات)، آرش برهانی

سرمربی: پرویز مظلومی

کد خبر 168842

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار