شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۴
۰ نفر

همشهری آنلاین: مدیر عامل پیشین باشگاه استقلال بازگشت دوباره خود به این باشگاه به عنوان مدیر عامل به جمع آبی پوشان را منتفی اعلام کرد و گفت: آنچه برای آقایان آرزو است برای من خاطره شده و خیالشان راحت باشد که من مدیر عامل استقلال نمی‌شوم.

اولیایی

کاظم اولیایی در گفتگو با مهر ضمن بیان این مطلب در خصوص اعتراض برخی از بازیکنان و هواداران استقلال نسبت به حضورش در این باشگاه اظهار داشت: در این شرایط طرح این موضوعات را لازم و ضرروی نمی‌دانم. بارها عنوان کرده‌ام که کار اجرایی را در باشگاهی چون استقلال نمی‌پذیریم، اینکه شما چه برداشتی از این حرف‌ها دارید را نمی‌دانم!

 وی گرایش باشگاه استقلال به سمت دولتی بودن را به نقد کشید و گفت: اینکه باشگاه استقلال شرایط مطلوبی از نظر مدیریتی ندارد، گرایش این باشگاه به سمت دولتی بودن است و هزینه‌های فوتبال را بالا برده، نه تنها مورد اعتراض من نیست بلکه مورد اعتراض خیلی‌های دیگر هم هست.

 مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال شرایط دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را بر بی سامانی فوتبال ایران تاثیرگذار خواند و افزود: اینکه من به این شرایط معترضم نباید این باور را به وجود آورد که اولیایی می‌خواهد به عنوان عامل اجرایی به باشگاه استقلال بازگردد. نه، به هیچ عنوان اینطور نیست. این برداشت اشتباه دوستانی است که هول شده‌اند و فکر می‌کنند پایگاه‌شان در استقلال ضعیف شده است.

 اولیایی با بیان این جمله که "آنچه برای آقایان آرزو است برای من خاطره شده است"،  گفت: من در باشگاه استقلال تمام مسیرها را رفته و به قله افتخار که همان قهرمانی آسیاست، رسیده‌ام. امروز هم این وظیفه را برای خود نمی‌دانم که در امور اجرایی باشگاه دخالت کرده و نقشی داشته باشم. آقایان با خیال راحت بروند و به جای اینکه نیروی خود را صرف سکوها و بهم ریختن افکار عمومی کنند بروند و کار خود را انجام دهند و آخر فصل عاقلانه بهترین تصمیم را بگیرند.

 وی در ادامه یادآور شد: هیچ تمایل و نرمشی برای پذیرش مسئولیت اجرایی در باشگاه استقلال طی چند سال گذشته در من نبوده و امروز هم نیست اما اینکه شرایط باشگاه استقلال زیر ذره بینم نباشد، اظهارنظری نکنم، آرزوی خوب بودن را برای باشگاه نداشته باشم و احساس مسئولیت نکنم، نه اینطور نیست، چرا که مدت‌ها در باشگاه استقلال جوانی خود را گذاشته‌ام و دوست دارم که این باشگاه در مسیر درست حرکت کند نه مسیر تزویر، نیرگ و ریا.

 مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در واکنش به انتقادات بازیکنی چون حنیف عمران‌زاده گفت: یکی از ضعف‌های استقلال در فصل جاری سوء مدیریت در اداره بازیکنان است و اجازه دادند بازیکنان در تمامی امور باشگاه دخالت کرده و نظرشان اعمال شود. متاسفانه مدیریت باشگاه به جای برخورد با این مشکلات به ساز بازیکنان رقصیده که همین برخورد معضلات را بیشتر کرده است. من در دوران مدیریت خود ثابت کردم که مدیر باید جای خود عمل کند و بازیکنان به وظایف خود عمل کنند.

 وی در ادامه افزود: بازیکنی که اعتراض دارد نیز باید به جای طرح این مسائل در رسانه‌ها به مراجع ذیصلاح قضایی مراجعه کرده و اگر حقی را برای خود قائل است به آن برسد اما اینکه پولی که برای یک باشگاه است را صرف تطمیع بازیکنان کنند که به سودشان حرف بزنند، پاداش‌های آنچنانی بدهند که از آنها حمایت کنند و ... در خمیره من نبوده و نیست و امیدوارم دیگر دوستان نیز از این کارها نکنند، چون به صلاح‌شان نیست!

 مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در خصوص عدم قهرمانی این تیم در لیگ برتر گفت: باید این موضوع را بصورت اساسی مورد بررسی قرار داد. اینکه بیایید و ریخت و پاش کرده و اول یک قولی بدهی و زمانی که موفق به انجام آن نشدید وعده‌ای دیگر دهید، این کار تا مدتی کوتاه بقا دارد. باید این موضوع را بصورت کارشناسی مورد بررسی قرار داد اما به عقیده من با این شیوه مدیریت موفقیت‌های مقطعی و کوتاه مدت امکانپذیر است اما برای قهرمانی‌های مداوم و رسیدن به موفقیت در آسیا باید اصلاحاتی در این شیوه کار و مدیریت صورت پذیرد.

کد خبر 168146
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز