همشهری آنلاین: یکی از طراحان اصلی استیضاح وزیر کار از برگزاری جلسه بررسی این استیضاح در یک‌شنبه هفته آینده و همچنین ‌احتمال استعفای مرتضوی خبر داد.

الیاس نادران یکی از طراحان استیضاح وزیر کار امروز یکشنبه در حاشیه جلسه علنی مجلس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هر کسی می‌تواند پیشنهاد بررسی مسائل در هیئت حل اختلاف بین قوا را مطرح کند ولی ما ساز و کارهای غیررسمی را بر ساز و کارهای رسمی و قانونی ترجیح نمی‌دهیم.

وی در پاسخ به این سؤال که فضای کلی مجلس برای استیضاح چطور است، فضای مجلس را «خیلی خوب» ارزیابی کرد.

ناداران در پاسخ به این سؤال که آیا استیضاح وزیر کار رای می‌آورد، افزود: اگر مطرح شود، ان شاء الله حتما رای می‌آورد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا این احتمال وجود دارد ‌استیضاح مطرح نشود نیز گفت: اگر مرتضوی استعفا دهد، استیضاح مطرح نمی‌شود.

نادران در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه چقدر احتمال کنار‌گیری مرتضوی وجود دارد، اظهار داشت: من نمی‌دانم، چراکه ‌غیب‌گو نیستم.

بر اساس گزارش خبرگزاری‌ها، نماینده مردم تهران در پاسخ به این سؤال که آیا اخباری از احتمال کنار‌گیری مرتضوی دارید یا خیر نیز گفت:‌‌ در این زمینه بی‌اطلاع نیستیم ولی تا مطمئن نشوم، هیچ وقت پیشگویی نمی‌کنم‌ ولی احتمال این مسئله وجود دارد.

نادران ‌افزود: آقای ریاض پیشنهاد داشتند که جلسه‌ای برگزار کنیم و من گفتم که اگر آقای شیخ‌الاسلامی با اختیارات وارد جلسه شوند، من موافقم، ولی هنوز زمانی از سوی دولت برای این جلسه مشخص نشده است.

وی همچنین گفت: بر اساس اعلام هیئت رئیسه جلسه استیضاح یکشنبه هفته آینده برگزار می‌شود.

کد خبر 165373

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار