همشهری آنلاین: کارگردان نمایش "بانوی آب و آیینه" از حضور قطعی دانیال حکیمی و رویا نونهالی به عنوان بازیگران اصلی این اثر نمایشی خبر داد.

شهادت حضرت زهرا

به گزارش همشهری آنلاین، حسین پارسایی با اعلام این خبر افزود: با توجه به نهایی شدن ترکیب بازیگران، مرحله تمرین این اثر نمایشی برای اجرای در تالار اندیشه چندی است که آغاز شده و گروه تمام تلاش خود را انجام داده تا نمایش با کیفیتی در ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) متناسب با شخصیت والای ایشان توسط هنرمندان تئاتر در تالار اندیشه حوزه هنری روی صحنه اجرا شود.

وی درباره حضور دانیال حکیمی و رویا نونهالی درترکیب اصلی بازیگران نمایش هم گفت: "دانیال حکیمی پس از سالها وقفه بار دیگر در این نمایش با همکاری دارد.

ضمن اینکه آخرین فعالیت صحنه‌ای وی مربوط به 5 سال گذشته و بازی در نمایش ملودی شهر بارانی بود.

همچنین رویا نونهالی هم از هنرمندان فعال و ارزشمند حوزه تئاتر است که در این نمایش به عنوان یکی از دو بازیگر اصلی نمایش حضور خواهند داشت و بدون تردید حضور این دو هنرمند تاثیر بسزایی در کیفیت ارائه این اثر نمایشی خواهد داشت".

پارسایی ادامه داد: "نمایش بانوی آب و آیینه براساس نوشته‌ای از میلاد اکبرنژاد است که محمدرضا کوهستانی به عنوان نویسنده آن را در قالب دیگری برای اجرا آماده کرده است، همچنین فرهاد مهندس‌پور به عنوان مشاور پروژه، سیامک احصایی به عنوان طراح هنری، جهانسوز فولادی ( موسیقی )، نادر رجب پور به عنوان طراح حرکت، عبدالخالق مصدق به عنوان طراح نو، مژگان عیوضی به عنوان طراح لباس، نیما دهقان به عنوان سازنده کلیپ و سعید داخ به عنوان مجری طرح دراین پروژه حضور دارند".

نمایش بانوی آب و آیینه از 3 تا 22 اردیبهشت ماه به مناسبت گرامیداشت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) با حمایت حوزه هنری در تالار اندیشه به صحنه می‌رود.

 

کد خبر 165343

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار