چهارشنبه ۷ دی ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۹
۰ نفر

همشهری آنلاین: سومین بازار تئاتر ایران از 18 بهمن ماه در تالار وحدت برپا می‌شود و علاقمندان به حضور در "ITM 2012" تنها تا 10 دی‌ماه مهلت دارند که برای حضور در این رویداد اقدام کنند.

به گزارش ایلنا، تاکنون 30 مدیر فستیوال، مدیران سازمان‌های مرتبط با تئاتر و بازاریابان نمایشی؛ از 14 کشور دنیا متقاضی حضور در سومین بازار تئاتر شدند.

گروه‌های متقاضی برای حضور در سومین بازار تئاتر فجر تنها تا 10 دی‌ماه مهلت دارند که نسبت به ثبت نام در "ITM 2012" اقدام کنند و این تاریخ تمدید نخواهد شد.

بر اساس پیش بینی‌های صورت گرفته از سوی دبیرخانه سی‌امین جشنواره تئاتر فجر، سومین بازار تئاتر ایران میزبان40 نماینده داخلی و40 نماینده خارجی خواهد بود.

تاکنون30 مدیر فستیوال، مدیران سازمان‌های مرتبط با تئاتر و بازاریاب تئاتری؛ از کشورهای آلمان، کانادا، ایتالیا،سوئد، نروژ، سوئیس، ایرلند، هلند، رومانی، مجارستان، ترکیه، کلمبیا، ارمنستان و گرجستان متقاضی حضور در"ITM 2012" شده‌اند.

سومین دوره بازار تئاتر ایران از تاریخ 18 تا 21 بهمن‌ماه در تالار وحدت همزمان با سی‌امین جشنواره تئاتر فجر برگزار خواهد شد.

متقاضیان حضور در این بخش باید برای ارائه و تکمیل مدارک تا تاریخ 10 دی‌ماه به محل دائمی دبیرخانه جشنواره واقع در خیابان حافظ، خیابان رودسر، خیابان به‌آفرین، پلاک 4، طبقه 4، واحد 12 مراجعه کنند و یا با تلفن: 88909471 و 88909471 تماس بگیرند.

همچنین فراخوان سومین بازار تئاتر ایران در سایت جشنواره تئاتر فجر به نشانی www.fitf.ir و سایت ایران تئاتر به نشانی www.theater.ir در دسترس علاقمندان است.

سی‌امین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری رحمت امینی از تاریخ 5 تا 22 بهمن سال جاری برگزار می‌شود.

کد خبر 155321

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز